Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy a párotok nem elégített ki? Szexuálisan. Kielégítés alatt azt értem, hogy orgazmushoz jutás.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Az orgazmusom forrása a csiklóm, ahogy a legtöbb nőnek is tudomásom szerint, tehát nem fogok attól elélvezni, ha behelyezi a péniszét.
2023. febr. 25. 12:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, talán 50 alkalomból egyszer?

Nagyon nagyon ritkán.

De kb ugyanilyen sűrűn fordult elő, hogy én akartam szexelni, ő rossz hangulatban volt és nem akart hagyományos szexet, de kinyalt.

2023. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok ismét.

Épp ezt írtam a 14es hozzászólásnál.

Hogy nálam olyan nincs hogy nincs kedv nyalni.

Ha nyalni nincs kedvem, semmihez nincs kedvem. Az intimitás, a szexualitás 2 emberről szól, nem csak a "férfi" kielégüléséről.

Őszintén mondom, hogy sajnállak, amiért ilyen "férfival" áldott meg a sors.

Mondom ezt úgy, hogy a nejemmel 2 éve semmi nincs már köztünk.

2023. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy neki nincs kedve

Neki üríteni van kedve

Se nem szeret se fontos nem vagy

Tényleg gumibabaként akarsz élni mellette?

Részemről ilyen esetben 3. alkalom mar biztos nem lett volna

Nem vagyok mai csirke, de ilyet még nem hallottam, hogy neki ehhez nincs kedve

Sajnálatos

Akkor verje magának

2023. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

#23

Na végre, valaki😁

14es vagyok😊

2023. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
21-es, tulajdonképpen pontosan ilyen eset volt többször is. Én akartam szexelni, ő nem. Mondjuk ahogy nálatok is. Rossz hangulatban volt. Én én attól még, hogy nincs kedve szexelni (aka behatolás, ami jó érzés ugyan, de elélvezni amúgy se fogok tőle), attól én még a kielégülést továbbra is kívántam. Tehát gyakorlatilag egyre inkább arról szólna ilyen esetben a kérésem, hogy "de ha te nem is kívánod, nem is akarsz szexelni, attól még engem kielégítesz, mert én szeretném, te meg engem szeretsz, ugye?" Egyre felháborodottabb lett, és egyre irreálisabbnak tűnt az igényem. Most se tudom eldönteni, hogy lehetett volna jobban csinálni, jobban kommunikálni részemről. Én magam is irreálisnak, vagy végletesen önzőnek érzem ezt a kérést most már. Miközben nálatok pontosan ez történt, és működött. Szóval te valamit egyértelműen jobban csináltál.
2023. febr. 25. 19:08
 26/42 A kérdező kommentje:
Hát most már akkor én is sajnálom magam. Évekig tartott a kapcsolat, mások biztos nem ennyire megalkuvóak, mint én.
2023. febr. 25. 19:09
 27/42 anonim ***** válasza:

#25


21-es vagyok


Azért az a kapcsolat sem volt tökéletes. A szexben nagylelkű partner volt, odaadó és önzetlen.

Voltak kevésbé jó tulajdonságai is, ez csak szerencse kérdése.

2023. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Csak szerencse? Nem tudom. :( Vagyis ha úgy vesszük, akkor annál rosszabb. Én ennél jobban szeretném a sorsomat a saját kezemben tartani.
2023. febr. 25. 19:17
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy férfiként szólok hozzá de azért ha ő benned reszel és te magad simized az még mindíg közös Sex marad nem pedig önkielégítés.

Ha nem akarja azt neked megtenni amit szeretnél akkor tényleg nincs értelme erőltetni hisz ő ezt nem akarja csinálni.

Én sem tudnék mindíg úgy szexelni, hogy közben a kezemmel matassak a csiklónál.

Nálunk nincs probléma én a szeméremdombommal ingerlem neki és ez így elég.

Ő is mozog én is aztán néha csak ő néha csak én néha egyszerre jön az öröm.

Orál nálunk ritkán van én szoktam néha nyalni de mivel ő nem szopik így hamar kifogyok az ihletből XD.

Nem beszéltünk erről mert nem annyira fontos nekem a szopás...

Eleinte volt pár alkalom de ha magától nem csinálja akkor én nem fogom kérni.

2023. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nem kell úgy csinálni, hogy bennem mozgatja a péniszét és közben a kezével matasson a csiklómnál. Dehogy. Mielőtt berakja a péniszét, csak simán nyaljon élvezésig. Ez volt a kívánságom, minden esetben. Jó, te most megértetted velem, ez lehet a kívánságom, de nem erőltethetem, ha ő nem akarja. Köszönöm. Én évekig erőltettem, nagyon nehéz volt elfogadni a nemet. Most se tudom. Az nagyon jó, hogy nálatok az elég, ha a szeméremdombod súrlódásától a te párod elélvez. Én nem.
2023. febr. 25. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!