Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénztárosok! Mit lehet a...

Pénztárosok! Mit lehet a kuponokon őrjöngő prolikal csinálni?

Figyelt kérdés

Sparban dolgozom tegnap egy nő meg egy férfi kezdett velem undorító stílusban kiabálni, mert a 20%-os kupon-t nem lehet az S budget termékekre érvényesíteni (levan írva egyébként a kuponra csak analfabéták nem tudnak olvasni). Tökmindegy mit mondtam nekik 50x ismételték , hogy múltkor még lehetett. Fél perc kiabálás után flegmán rá néztem és azt mondtam "de most nem múltkor van" na itt kész ki füstölt az agyuk és szitkozódva le léptek.

Az ilyen embereknek mi játszódik le a fejükben? Olyan buták,hogy a feltételeket nem hajlandóak el olvasni és még ők örjöngenek a pénztárnál?


2023. febr. 11. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Hát hol szeretnél dolgozni, aranyom? Meg hogy? Erre iratkoztál; fel proli boltba prolinak.
2023. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Neked minden esetben illemtudóan kell viselkedned a vásárlókkal. Ha panaszt tesznek rád, igazuk van.
2023. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Na az ilyen 'dolgozók' miatt sem járok a Sparba.

Nem, nem szoktam kuponokat sem beváltani. :)

2023. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Lucifer-666 ***** válasza:
61%

Ezt én sem értettem soha. Szerintem megválaszoltad. Primitívek.

A másik meg csóró, aki lusta olvasni és nehezen dolgozza fel a koppanást. Vagy személyiségi zavara van és azt hiszi, hogy te is lenézed és kihasználod...

2023. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Lucifer-666 ***** válasza:
64%
Amúgy mondhatod neki, hogy szívesen leolvasod, de a rendszer nem fogja elfogadni és csak elvész a kupon.
2023. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szólhatsz nekik így vissza akkor sem, ha bunkók. Sajnos, ez van, te vagy a szolgáltató ebben az esetben.


Lehúzhatod a kupont; látni fogják, hogy nem von le a termék árából, és akkor megértik.


A másik, ha veszekednek, üvöltöznek, fenyegetnek..., akkor meg hívni kell a biztonsági őröket és/vagy az üzletvezetőt, és az ő dolguk ezt kezelni.

2023. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A legcsúnyább dolog amit mondtam nekik hogy "most nem múltkor van".

Akkor se nagyon akarták megérteni amikor lehuztam nekik de nem működött:)

2023. febr. 11. 11:57
 8/21 A kérdező kommentje:

2# Nem,nem vagyok alsóbb rendű szolga.

Mindenki pontosan ugyanolyan viselkedést kap tőlem amit ő ad nekem nem fogok jó pofizni annak aki ordibál meg mocskolodik.

3# köszönöm az összes sparos dolgozó nevében

2023. febr. 11. 12:00
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem mondta, hogy alsóbb rendű rabszolga lennél, és ha szerinted a vevővel való normális viselkedés ezt jelenti, akkor te nem vagy kereskedelembe - sőt, semmiféle szolgáltatásba - való.
2023. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lucifer-666 ***** válasza:
70%
A pénztárosnak valóban kedvesnek és türelmesnek kell lenni, de nem kell eltűrni mindent egy prolitól, mivel ember. Nem ő kezdte és nem elsőre támadt. Ha proliknak mindig igaza lenne, mindent ők irányítanának.
2023. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!