Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jól sikerült első szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól sikerült első szexuális élmény után nem szeretnék lefeküdni vele miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival minden elég jól ment, nem erőltetett semmit tudta, hogy szűz vagyok kedves volt és nagyon megértő.

Több randi után együtt töltöttük az éjszakát és hát nem úgy alakult ahogy én szerettem volna.

Annyira durva volt velem, hogy szó szerint leakartam dobni magamról de nem bírtam.

Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette.

Utána összevesztünk és kiröhögött, hogy kislány vagyok ha így viselkedek mert ez nem egy nagy dolog.

Otthagytam de azóta minden nap keres valamilyen formában, hogy beszéljük meg feküdjek le vele újra most más lesz de én nem akarom.

Tíltom mindenhonnan mert nem akarok vele beszélni semmit sem akarok már tőle, esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem?

Nem kioktatást szeretnék kapni csak tanácsokat, sajnos ez már így történt nem tudom vissza csinálni.



2023. márc. 12. 09:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a telefonszámát is. Ha másikról hív, üzen, akkor simán közöld vele, hogy van a családodban olyan határozott férfiember aki szívesen elbeszélgetbe vele...
2023. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
10%

11, az nem jó ötlet.


Jelentsd fel, viszont, ezt, hogy erőszakoskodott Veled, ne említsd a zsaruknak.

Bele egyeztél az aktusba, amit mondasz az már csak részlet kérdés, nem igazán érdekel senkit.

2023. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagy békén jelentsd fel, egy erőszakos önző g..it fogtál ki sajnos
2023. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem hogy ha mindenhonnan tiltottad akkor hogyan tud még írni?
2023. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Mindig új profilon ír amit rendszeresen tíltok.

Most telefonszámot is cseréltem.

Tudja nincs aki úgymond megvédjen ezért zaklat de feljelentem mert szerintem nem fog leállni.

2023. márc. 12. 10:41
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak annyi hogy irogat az még semmi, de ha erőszakkal követ, erőszakkal rád akar mászni, nem hagy békén én csak akkor tenném
2023. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
22%

Nah igen, ez már zaklatás.


A telefonszámoddal vigyázz, csak olyanoknak add meg akikről tudod, hogy nem adják tovább senkinek.


A munkahelyed irányába meg célszerű külön számot tartani, de erre vannak a dual simes telók.


A Facebook profilok névjegyzékét is fotózd le mielőtt tiltod, ezen rajta van a profil url címe, ez alapján könnyebb dolguk lesz a rendőröknek. Illetve az összes beszélgetés legyen fotózva.


A szexuális aktusotok részleteit meg ne mondd senkinek, főleg ne a rendőröknek.


Csak annyit mondj, hogy lefeküdtél Vele, nem akarsz tőle többet, de ezt Ő nem érti meg, zaklat.


A tanúvallomásodnál kérd az adataid titkosítását, ha nem teszed akkor látni fogja az összes személyes adatodat az ügy aktában.

2023. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

16

Többször a munkahelyemre jött.

Az üzlet ajtaját gyorsan bezártam amikor megláttam és úgy tettem mintha nem lennék ott mert félek igazából tőle.

Ezért akarom feljelenteni.

2023. márc. 12. 10:48
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

16, ez zaklatás, nem a minősített eset.

Ebben az esetben azt hiszem van ,,türelmi idő", de lehet már ezt is átlépte.

2023. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok jogász, de annál a pillanatnál hogy le akartad magadról dobni és ő nem állt le, szerintem megvalósult a szexuális erőszaktétel.


Ugyanis JOGOD VAN meggondolni magad bármikor, es onnantól leállni. (Kivéve ha létrejött olyan szerződés, amiben elidegenítettétek a szabadságod vagy autonómiád gyakorlását)


Az hogy belédélvezett, több dolgot is jelent:

1) Belementél hogy gumi nélkül csináljátok.

2) Kockáztatta az egészségedet (gondolom nemibetegség szűrés nem volt ), és kockáztatta hogy kényszerpályára állítja az életedet (baba vagy abortusz).


Szerintem itt több féle jogsértés (sőt, koztük bűncselekmény) is megvalósult. A zaklatás csak 1 ezek közül.


Talán jobb lett volna egy magamfajta kifinomult fasz első néhány alkalomra. Olcsóbb vagyok mint egy abortusz, és egészségesebb is. Kérdező, nagyon sajnálom hogy így jartál. Ez teljesen méltatlan, és tragikus hogy ilyen lett pont az első. Szerintem először nem is kéne közösülni, de nem vagyok szakértő hogy ezt biztosra mondhassam.


Most válaszolok a kérdésre is: megérti. De mivel eddig is sikeresen manipulált szóban vagy tettleg, ezért nyeregben érzi magát. Biztos valami retkes körmű suttyó lehet.


A hős

2023. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!