Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jól sikerült első szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól sikerült első szexuális élmény után nem szeretnék lefeküdni vele miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival minden elég jól ment, nem erőltetett semmit tudta, hogy szűz vagyok kedves volt és nagyon megértő.

Több randi után együtt töltöttük az éjszakát és hát nem úgy alakult ahogy én szerettem volna.

Annyira durva volt velem, hogy szó szerint leakartam dobni magamról de nem bírtam.

Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette.

Utána összevesztünk és kiröhögött, hogy kislány vagyok ha így viselkedek mert ez nem egy nagy dolog.

Otthagytam de azóta minden nap keres valamilyen formában, hogy beszéljük meg feküdjek le vele újra most más lesz de én nem akarom.

Tíltom mindenhonnan mert nem akarok vele beszélni semmit sem akarok már tőle, esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem?

Nem kioktatást szeretnék kapni csak tanácsokat, sajnos ez már így történt nem tudom vissza csinálni.



2023. márc. 12. 09:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs férfiember ismerősöd, aki elbeszélgessen vele, akkor simán arról készíts telefonnal videófelvételt hogy mondod neki, hogy tűnjön el az életedből, zaklatás a magatartása, meg erőszak volt az, amit veled csinált.
2023. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
69%

Jah és amúgy ott van a megerőszakolt rendőr nő esete:


Azt állította, hogy 2 kolegája megerőszakolta, most Ő ellene van büntető eljárás hamis vádolás miatt, jelenleg az IMEIben van.


Ez a drog meg nemi erőszak téma nagyon 2 élű penge!

2023. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Ok, én erről megkérdeznék egy szakértőt. Gondolom vannak jogi segélyszolgálatok is. A bizonyítási kényszer pedig nem olyan fekete-fehér minthogy videofelvételt kelljen mutatnia a bíróságon. Ha így lenne, akkor a parkban megerőszakolt lányok elkövetőit sem csuknák le.


Arról már nem is teszek említést, hogy ha egy ilyen csicskahuszárt kicsit megszorongat a nyomozóhatóság, még be is huggyozik. Mert csak a nők ellen "bátor"



A hős

2023. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
6%

Hős!


Krvára nem tudja megszorongatni a hatóság mert a kihallgatásokon rendszerint ott van egy ügyvéd is és Ő diktátlja le a vallomást, a gyanúsított csak alá írja.


A parkban megerőszakolást sokkal könnyebben lehet bizonyítani... van látlelet, ott már lehet kamera felvétel, szemtanú, stb. Meg maga a helyszín is gyanúra akad okot...


De itt a lány fel ment hozzá, beleegyezett az aktusba. Az, hogy menet közben meggondolta magát, elég gyenge lábakon áll. Ezzel egy Bíróság sem foglalkozik!

Igen, érdemes ebbe egy szakértőt bele vonni, mondjuk egy ügyvédet vagy akárkit, de sztem Ők is ugyanazt mondják.


Itt most csak a btk szerint nem minősített zaklatásról van szó.

Persze, ha mondjuk a csávó életveszélyesen megfenyegeti akkor már beszélhetünk közveszéllyel fenyegetve elkövetett zaklatásról.

De a kérdező nem említett eddig ilyet!

2023. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nagyon jó okom van feljelenteni csak nem szeretnék mindent leírni, félek tőle már az utcára is félve megyek.

Köszönöm a tanácsokat és válaszokat minél hamarabb feljelentem. A hatóságokra bízom remélem "megijed" és békén hagy.

2023. márc. 12. 11:39
 36/42 anonim ***** válasza:
69%
2023. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
90%

"félek tőle már az utcára is félve megyek"


Rendőrség. Távoltartási

2023. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
79%

Keresd meg az illetékes hatóságot... esetedben az a rendőrség illetékes amelyik területén történnek a bűncselekmények.

A rendőrség honlapján az ügyfélkapuddal tedd meg a feljelentést, mellékelj pár messenger beszélgetést, írd le tömören mik történnek.


Utánna 1-2 héten belül meg fog keresni a nyomozó hatóság, idéznek majd tanúkihallgatásra.

Ezen a kihallgatáson elmeséled a sztorit a nyomozónak, megteszed a magánindítványt, beadod a bizonyítékokat, kéred az adataid titkosítását, majd aláírsz.


Utána majd megkeresik a komát valamilyen formában. Lehet tartanak nála házkutatást, lehet csak simán idézik.

Utána 1-2 évig nyomoznak, addig lehet 1-2x még be kell menned, közben elmeorvosi vizsgálatot végeznek Nála amit Ő fizet majd.

Ha vége az ügynek akkor Bíróságra kerül az ügy, ha elfogadja a büntető végzést akkor tárgyalásra már nem kell menned.

2023. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére, nekem nőként van olyan fizikumom, hogy egy àtlagos férfit lerakok magamról, ha akarok, de nagyon nyomasztó lehetett neked, ha ez nálad nem így van :/
2023. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

39

Ő egy kétméteres hatalmas férfi én mindössze egy 155cm-es 50kg-os nő vagyok.

A helyemben is letudtad volna magadról "rakni"?

Sajnos nekem nem sikerült de nem hagytam magam csak egyszerűen nem bírtam vele.

Ma is keresett a munkahelyemen ez volt az utolsó neki a hatóságok majd ezt intézik mert feljelentem !

2023. márc. 12. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!