Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jól sikerült első szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól sikerült első szexuális élmény után nem szeretnék lefeküdni vele miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival minden elég jól ment, nem erőltetett semmit tudta, hogy szűz vagyok kedves volt és nagyon megértő.

Több randi után együtt töltöttük az éjszakát és hát nem úgy alakult ahogy én szerettem volna.

Annyira durva volt velem, hogy szó szerint leakartam dobni magamról de nem bírtam.

Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette.

Utána összevesztünk és kiröhögött, hogy kislány vagyok ha így viselkedek mert ez nem egy nagy dolog.

Otthagytam de azóta minden nap keres valamilyen formában, hogy beszéljük meg feküdjek le vele újra most más lesz de én nem akarom.

Tíltom mindenhonnan mert nem akarok vele beszélni semmit sem akarok már tőle, esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem?

Nem kioktatást szeretnék kapni csak tanácsokat, sajnos ez már így történt nem tudom vissza csinálni.



2023. márc. 12. 09:30
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
24%
Akkor idézem magamat: "egy átlagos férfit"...nem írtam 2 métereg gigamega hatalmas férfiakról...ráadásul úgy reagálsz, mintha én lesajnáltalak volna! Sajnáltalak! Ennyi.
2023. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg légy szíves mi lett a feljelentésből, mit mondtak a hatóságok.
2023. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!