Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jól sikerült első szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól sikerült első szexuális élmény után nem szeretnék lefeküdni vele miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival minden elég jól ment, nem erőltetett semmit tudta, hogy szűz vagyok kedves volt és nagyon megértő.

Több randi után együtt töltöttük az éjszakát és hát nem úgy alakult ahogy én szerettem volna.

Annyira durva volt velem, hogy szó szerint leakartam dobni magamról de nem bírtam.

Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette.

Utána összevesztünk és kiröhögött, hogy kislány vagyok ha így viselkedek mert ez nem egy nagy dolog.

Otthagytam de azóta minden nap keres valamilyen formában, hogy beszéljük meg feküdjek le vele újra most más lesz de én nem akarom.

Tíltom mindenhonnan mert nem akarok vele beszélni semmit sem akarok már tőle, esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem?

Nem kioktatást szeretnék kapni csak tanácsokat, sajnos ez már így történt nem tudom vissza csinálni.



2023. márc. 12. 09:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Hős!


Nem történt semmilyen erőszak, hiszen belement abba is, hogy gumi nélkül csinálják...


Próbálkozhat ezzel a rendőrségen, de ezzel csak azt éri el, hogy a csávónak adnak igazat és minimális büntetést kap.

2023. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Ügyészkém! 🤭

Szóval nincs joga meggondolnia magát?!


Na ne mondd már! Biztosan nincs jogi végzettséged, még egy asszisztensi sem. Max valami arab vagy afrikai banánköztársaságban lenne úgy, ahogy mondod

2023. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Nem szeretnèk semmit részletezni ha nem baj, én nem mentem bele a gumi nélküli szexbe alapból úgy kezdtünk bele, hogy védekezünk ő közben másképp gondolta.

De mindegy, hibás vagyok énis tudom mert másnak hittem és belementem a szexbe de nem abba ,hogy bántson!

2023. márc. 12. 11:05
 24/42 anonim ***** válasza:
52%

De, van joga meggondolnia magát, viszont ha már ennyire jogszakértő vagy, azt is tudod akkor, hogy amit állít bizonyítania is kell!


Itt, most egy intim helyzetről van szó, amit valószínűleg senki más nem látott vagy halott, gondolom kamera felvétel sincs.


Amit itt egyértelműen bizonyítani tud az az, hogy az aktus óta a csávó zaklatja.

Viszont ha ezt az erőszakot nagyon hangoztatja a hatóságoknál, lehet, hogy a rendőrség elhiszi, de a Biróság pont e miatt enyhébb ítéletet fog majd adni.


A hálószobában ami történt, megtörtént, az már csak Rájuk tartozik, senki másra!

(kivéve ha betegséget kapott el a kérdező vagy terhes lett, de az már megint egy másik ügy típusba, másin eljárás rendbe tartozik!)

2023. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%

Hibás vagy, hogy egy munkanélküli seggfej ócska bókjainak bedőltél. Igen, ebben hívás vagy.


Az összes többiben pedig ő a hibás. Ne hagyd magad! Igenis érdemes részletezni a rendőrségen is hogy mik történtek. 20-30 perc kínos érzés vs. egy életen át tartó lelki nyomorúság. Neked és másnak mert nyilván másokkal is meg fogja tenni, és nem változik meg, ameddig nem basszák szeggbe a böriben (mert ott sem szeretik az ilyen férget)


A hős

2023. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Munkanélküli seggfej?

Seggfejnek igen az és elhittem neki sokmindent mert nem mutatta jelét annak, hogy később milyen is lesz az ágyban.



Az erőszakosságának pedig nyoma maradt, ha kell képekkel bizonyítom a rendőrségen, az egy másik dolog mi lesz utána számít e vagy sem.

2023. márc. 12. 11:16
 27/42 anonim ***** válasza:
58%
Igen, feltételezem hogy munkanélküli is volt a csávó.
2023. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

Hős!


Volt zaklatási ügyem, egy lány velem csalta a külföldön levő barátját, majd ejtett mikor kijutott hozzá, nem akartam beletörődni, zaklattam őt.


Nagyon aljas volt, de akárhány rendőrségi meg bírósági ügyünk volt, sosem teregette ki egyikünk sem a hálószoba titkokat.


Ez a kérdező esetében is magány ügy, de ha nagyon ragaszkodik hozzá akkor kérjen női nyomozót, annak elmesélheti és majd mérlegel a nyomozó, hogy mit érdemes beleírni a hivatalos vallomásba

2023. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
74%

Világos; véded az erőszaktevőt. Holló a holló szemét nem vájja ki...


A hős

2023. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
14%

Egyáltalán nem védem, én az akkori hibáimat megbántam!


Csak voltam zaklatva illetve zaklató is, az ilyen eljárásoknak voltam mind a 2 oldalán, tudom mivel jár el, mind morálisan mind jogilag!


Itt ebben az esetben az a lényeg, hogy a csaj elkövetett egy hibát, a hapsi nem hagyja békén, zaklatja. Ez ellen meg a rendőrség segítségét kell kérni mielőtt jobban elfajul!

De ha kiteregeti a hálószoba titkokakat azzal csak saját magának árt a kérdező!

2023. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!