Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi orgazmust nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi orgazmust nő csak Chaddel él át, a többit mímeli?

Figyelt kérdés

Lehet hallani, hogy milyen ritka a női orgazmus meg sokan bizony megjátszodják.

Ennek fő oka lehet, hogy nem az amit mondanak miszerint nem tudja használni az illető a falloszt, hanem mert egyszerűen nem chad?


2023. márc. 30. 22:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
20, te nő vagy és tapasztalatból írod?
2023. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
0%

19: Nem kezelem flexibilisen, csak definiáltam egy alapfogalmat.


"Másrészt meg ha valaki minden hétvégén más lányokat kúrogat, de csak élőbne ismerkedik, az tagadhatatlan, hgoy sikeres a nőknél és kész. Ha ezt a szociális skilljeivel csinálja, és tinderen sz*rt sem érne, akkor is tagadhatatlan.":


Ez már nem definíció, hanem elmélet kérdése. A blackpill elmélet követőjeként szerintem a férfi akiről beszélsz, nem a social skilljeivel csinálta, hanem úgy, hogy az általam adott definíció alapján Chad. Ezt be is tudom neked bizonyítani gond nélkül.


Más embereknek vannak más elméleteik, sokan el se fogadják a Chad létezését stb, mások máshogy definiálják. Szerintem az én elméletem a "legmegalapozottabb", de nyitott vagyok más elméletekre is más definíciókkal, ha azok jobban leírják a valóságot.

2023. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%
21: Őő nem..(bang) Tehát nincs igazam és ha a nők rosszabb helyzetbe kerülnének a párkapcsolati piacon, lehet elfogadnának kevésbé sikeres férfiakat is? Talán akkor velük is átélhetnék az igazi orgazmust?
2023. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%
21: A jelenlegi álláspontom egyébként az, hogy sajnos nincs igazad, ezért is írok mostanában kevesebbet az oldalra.
2023. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
25%
Ha azt csinálod amit a nő szeret, ha jó vagy az ágyba gizivel, de brünhild meg nem szereti ha fojtogatod akkor neki nem leszel jó.
2023. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
79%

#9

#12

Az a baj, hogy ebből kihagytátok a személyiségbeli különbségeket. Talán furcsa lesz számotokra, de léteznek szép számmal olyan férfiak is, akik jó külsővel rendelkeznek, mégse érdeklik őket az egyéjszakások, vagy nem tudják/nem akarják ilyen módon felszedni a nőket, ahogy sok srác teszi. Pl. bulikban részeg csajokat hazavinni. Nekem például, megmondom őszintén, amíg szingli voltam 2 évig, bár jártam hétvégente kocsmákba, diszkókba, és hétről hétre ismételgettem barátaimnak, hogy "most szombaton tuti én is csajozni fogok!", ebből sosem lett semmi, mert egyszerűen nem bírtam magam erre rávenni, nem volt bennem semmi motiváció, hogy ilyen módon ismerkedjek. Egyrészt úgy éreztem, bohócot csinálnék magamból, ha tenném magam ott a csajoknak, másrészt meg a motiváció hiányzott. Viszont szerencsém volt, mert nálam működött a társkereső, de ott se az egyéjszakásokat kerestem, az a típus vagyok, akiről távolról is ordít, hogy kapcsolatos típus. Úgyhogy én akárkivel is ismerkedtem, fel se merült a gyors szex lehetősége, minden partnerrel ugyanaz volt a cél (megismerkedés, és esetleges kapcsolat), és ezt ki se kellett mondani, mert rólam tényleg ránézésre is ordít, hogy ez a típus vagyok. A múltam is így nézett ki, mindig is hosszabb kapcsolatokban vagy barátság extrákkal viszonyokban voltam, de az egyéjszakások mindig undorítottak.

Nem lehet ilyen módon leegyszerűsíteni a dolgokat, mint ahogy ti írtátok, mert ezzel azt feltételezitek, hogy minden pasi, aki vonzó és/vagy jól néz ki, az ugyanazt akarja: halomra dugni a nőket. Nekem több barátom is van, akik képesek 1-2 hetente más nőt hazavinni, mégse ezt akarják, hanem párkapcsolatot akar mindkettő. Csak amikor nagyon "megvadultak", akkor viselkedtek így, hogy halmozták a kalandokat.


Szerintem kétféle módon lehet sikeresnek lenni a nőknél:

1. Sok nőt tud ágyba vinni az illető;

2. Viszonylag könnyen tud kapcsolatot/viszonyt kialakítani neki tetsző nőkkel.


Az első nálam egyáltalán nem működik (ha akarnám se), a második már inkább az erősségem, ergo az incel/blackpill elmélet szerint sehova se vagyok bekategorizálható. És kétlem, hogy ne lennének még hozzám, vagy az említett két barátomhoz hasonló típusok, szóval az ennyire erősen a külsőre építő elméletek valószínűleg nem hitelesek, csak ha egyéb változókat (pl. személyiségbeli különbségeket) is beépítenétek az elméletbe.

2023. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

20, már nem azért, de ha nem vagy nő és ráadásul ha incel vagy, azaz semmi tapasztalatod nincs a női szexualitással, akkor mégis honnan szopsz ki ilyeneket, hogy

"A nőknél ezzel szemben a legjobb pasi élménye "kőbe vésődik". Ha egyszer volt vele, már nem fogja tudni átélni ugyanazt a szexuális élmént egy bénább pasival." ?


Mármint értem, hogy neked van eg yilyen véleményed, de ne add már el úgy, mintha ez valami tény lenne...


Arról nem is beszélve, hogy a férfi is képes megkülönböztetni rossz, jó és eszményi szexélményt és mindegyik alkalomról pontosan tudja, hogy milyen. És hidd el, ha a helyzet és a csaj nem olyan, akkor hiába nem volt orgazmusa hetek-hónapok óta, nem lesz olyan emlékezetes a szexuális élmény, mint akkor ott azzal a vad ribivel a gólyatáborban.... A szexuális együttlét emlékezetessége ugyanis nem az orgazmus méretétől függ.

Ha volt már legalább két szexpartnered, akkor ezt tudnod kellene.



22

"19: Nem kezelem flexibilisen, csak definiáltam egy alapfogalmat."


Ezt meg azért nem értem, mert minek definiálsz valamit, aminek már van egy definíciója és nem az, amit te írtál.

2023. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hány olyan férfi lehet, aki vonzó, jól kinéző, de érzékenyebb típus? Ő se fog tudni halomra hazavinni csajokat, mit ahogy írtátok #9 és #12.

Messze nem igaz az sem, hogy a legjobban kinéző pasik fogják a legtöbb nőt hazavinni (saját szememmel látom hétről hétre). Hanem azok, akik egyrészt vonzóak (de nem kell 10/10-esnek lenni hozzá, elég egy elfogadható külső), másrészt akik ilyen alkatok (pl. nagydumások, népszerűek, extrovertáltak). És ezzel vissza is kanyarodtunk a személyiséghez.

Pontosan emiatt sántít a blackpill elmélet, mert semmissé teszi a személyiség szerepét, pedig annak igenis elég nagy szerepe van.

2023. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

26, én alkotnék egy harmadik kategóriát is:

3. Viszonylag könnyen tud kapcsolatot fenntartani nővel.


Csak mert sokan vannak akik könnyen találnak alkalmi kapcsolatot, de párkapcsolatot nem.

Sokan vannak akik alkalmiban nem olyan jók, de párkapcsolatokba könnyen belemennek, viszont az hamar, pár hónap alatt tönkremegy.

És bizony vannak akik nem olyan könnyen alakítanak ki alkalmit vag ypárkapcsolatot, viszont megtartani jól tudják azokat hosszú távra, évekre.


Egyik sem egyszerű dolog, mindegyik egy más-más aspektusát ismeri a női nemnek, ha mondhatok ilyet.

2023. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
11%

26: "az incel/blackpill elmélet szerint sehova se vagyok bekategorizálható":


Szigorúan a leírt kijelentéseid alapján a Chad kategóriába tartozol. Ismerek Chadet a gyerekkoromból, akinek egész életében három barátnője volt összesen és most a harmadikkal össze is házasodott és gyereke lesz. Nem tudok róla, hogy bármi más lett volna neki, de a többi dolog nem is érdekli. Szerintem egyszerűen az lehet nála a helyzet, hogy tudja, hogy úgyis bármelyik nőt megkaphatná bármire és nem kell gyerekkori élményeket se kompenzálnia, amikor nem Chadként még visszautasították volna. A Disney álmon nőtt fel, ezt akarta megvalósítani egy szerinte erre minden szempontból alkalmas (tökéletes) nővel, akit Ő választott. Ez végül sikerült is neki a harmadik barátnőjénél.


A Chad nem vesz részt feltétlenül egyéjszakás kalandokban, viszont ha akarna részt vehetne abban is, vagy bármi más nem perverz dologban is komolyabb megeröltetés nélkül. - (Nem ez a definíció, a blackpill elmélet szerint az általam pontosan definiált Chad, ha pontosak akarunk lenni.)

2023. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!