Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi orgazmust nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi orgazmust nő csak Chaddel él át, a többit mímeli?

Figyelt kérdés

Lehet hallani, hogy milyen ritka a női orgazmus meg sokan bizony megjátszodják.

Ennek fő oka lehet, hogy nem az amit mondanak miszerint nem tudja használni az illető a falloszt, hanem mert egyszerűen nem chad?


2023. márc. 30. 22:39
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
50%

#29

Igazad van. Végül is, én is így akartam érteni. A 2. kategóriát úgy értettem, hogy hosszabb távú (legalább féléves), érzelmi alapokon (is) nyugvó viszony/kapcsolat, míg az 1. kategória egy- vagy néhány alkalmas, érzelmektől mentes viszony.

Nekem amúgy a megtartással se volt sose bajom, sőt őszintén szólva én úgy ismertem meg a női nemet, mint akik párkapcsolatban egészen másképp viselkednek, mint az ismerkedős fázisban. Mármint, hogy a viszonyok megfordulnak: ismerkedéskor a férfi teper, kapcsolatban meg a nő lesz a kötődőbb és ragaszkodóbb. Nem tudom, másoknak mik a tapasztalataik, de én akárhány lánnyal/nővel voltam eddig, minden esetben pontosan ez volt a felállás, mint amit leírtam: erős kötődés, ragaszkodás, érzelmek, ezért az én fejembe a komplett női nem így rögzült be, mint akik ha kapcsolatban vannak és szeretnek valakit, ahhoz a legvégsőkig ragaszkodnak, elviselnek szinte mindent, a szexben kezdeményezők és odaadók, stb.

Ha csak a saját példámról lenne szó, akkor nem írtam volna le. De a környezetemben is szinte minden kapcsolatban vagy házasságban ezt a felállást látom, ebből gondolom, hogy általános jelenségről van szó.

2023. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
20 az ilyen buta pasik nem tudják eljutatni a nőt az orgazmusig.
2023. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

Szigorúan a leírt kijelentéseid alapján a Chad kategóriába tartozol...viszont a szöveg mögé nézve nem.


"Talán furcsa lesz számotokra, de léteznek szép számmal olyan férfiak is, akik jó külsővel rendelkeznek, mégse érdeklik őket az egyéjszakások":


Valamiért fontosnak érezted, hogy ezt egy hosszú válaszban hangsúlyozd, miközben senki nem mondta, hogy nem így van. Egy mondatban is elég lett volna leírni, de valamiért érzelmileg fontos neked a téma. Vajon miért.


"Nekem például, megmondom őszintén, amíg szingli voltam 2 évig":


2 év szingliség elég rossz lehet férfiként. Gondolom azért voltál szingli, mert nem találtál kapcsolatra alkalmas nőt(lehet senki se alkalmas). Egy Chad ilyen helyzetben vagy egyéjszakásozik, vagy ha nem akar szexelni, akkor önkéntesen a cölibátust választja (volcel lesz egy időre).


"bár jártam hétvégente kocsmákba, diszkókba, és hétről hétre ismételgettem barátaimnak, hogy "most szombaton tuti én is csajozni fogok!":


Aha. Tehát nem volcel voltál. Szerettél volna szexelni, csak vagy nem volt rá lehetőséget, vagy nem volt elég motivációd rá, ha nem a blackpill szerint elemezzük a mondataidat.


--innentől a blackpill világnézetet használom a kommentelésre--


"Egyrészt úgy éreztem, bohócot csinálnék magamból, ha tenném magam ott a csajoknak":


Nem mindig kell. Ha elég jól nézel ki, a nő jön oda hozzád. Ha velem blackpilled incelként történt ilyen, veled Chadként minden második buliban történne. Nem akkor csináltál volna magadból bohócot, hanem most csinálsz, amikor az esti szex helyett ide irogatsz.


"nálam működött a társkereső, de ott se az egyéjszakásokat kerestem":


Nyilván nem, mivel az veled vagy szökőévente egyszer történik, ahogy velem, vagy még sose volt, mivel a lelked mélyén te is tudod, hogy simán szexre nem kellesz a nőknek.


"mert rólam tényleg ránézésre is ordít, hogy ez a típus vagyok":


Tehát beismerted, hogy rólad ránézésre ordít, hogy max béta baleknek vagy jó, nagyon nem vagy Chad.


"barátság extrákkal viszonyokban voltam":


Ezek után leírni. Inkább barátság extrák nélkül viszony leszámítva azt az egy -két alkalmat, amit utána megbánt a nő.


"az ugyanazt akarja: halomra dugni a nőket":


Ezt te feltételezed rólunk. Azt gondolod, hogy ha nem vagy menő, majd azzal fogsz tetszeni a nőknek, ha te vagy a lovagias "rendes gyerek", aki nem olyan mint a többi. Sajnos a nők ezt ma már nem veszik be(vagy szerencsére?)


"Nekem több barátom is van, akik képesek 1-2 hetente más nőt hazavinni, mégse ezt akarják, hanem párkapcsolatot akar mindkettő. Csak amikor nagyon "megvadultak", akkor viselkedtek így, hogy halmozták a kalandokat.":


Ezt nehéz lehetett leírni röhögés nélkül. Csak amikor megvadult, azaz amikor szökőévente az incel barátaidnak is összejött valami nagy nehezen.


"Az első nálam egyáltalán nem működik (ha akarnám se), a második már inkább az erősségem":


Ja persze, a te akaratodból, nem a nőkéből.


"ergo az incel/blackpill elmélet szerint sehova se vagyok bekategorizálható":


Egész eddig megpróbáltad magad Chadnek kiadni, miközben valamiért nem tetszik neked az elmélet. A te kategóriád incel vagy nearcel az oldschool blackpill alapján. Van persze modernebb elmélet is, ami szerint a Chadek után a nők pont az ilyen tartás nélküli bétákat keresik, mint te.. Viszont a szex akkor sem lesz soha olyan, mint Chaddel.

2023. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%

32 és a többiek:


A 20 -as válaszomat nem kezelem én se tényként. Tegyük fel, hogy a nő egy civilizációtól elzárt szigetre kerül, ahonnan nem tud kijutni sehogy se. A szigeten az átlag magasság 160 cm és minden férfi kopasz. A nőt a szigeten semmi trauma nem éri, mindenki kedves vele.


3 év után a nő nem bírja tovább szex nélkül és lefekszik az egyik szigetlakó férfival.


Át fog vele élni olyan orgazmust, ami korábban az egyetemen érte a 190 centis izmos férfival?

Egyáltalán le fog feküdni bármelyik 160 centis kopasz férfival, vagy inkább nem akar szexelni senkivel egyáltalán?


Szerintem egyértelmű a válasz.


Tegyük fel, hogy a szigeten nem 160 centisek a férfiak, hanem 175.. még mindig egyértelmű..amíg el nem jutunk addig, hogy mindenki 190cm magas és olyanok, mint az a Chad az egyetemen.

2023. márc. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Hú igazából nem is egyértelmű.. inkább elgondolkodtató, de igen, a 20 -as választ gyorsan írtam le.
2023. márc. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
25%

#30

Köszi a választ! Kellett ugyan egy kis hozzátoldás a magyarázathoz, viszont annyiból hű maradtál az eredeti definícióhoz, hogy azt tekinted Chadnek, aki "bármelyik nőt megkaphatná", ha akarná. Nos, ez a része viszont közel sem igaz rám, inkább így jellemezném magam: bizonyos típusú nőkkel alakul ki hamar a kötődés, és ilyenek időről időre fel is szoktak bukkanni, csak most épp kapcsolatban vagyok (és ez úgy néz ki, véglegesnek is ígérkezik). De ha a mostani nem lenne, lett volna már helyette más minőségi kapcsolat. Kb. 67%-os arányban ez a két típus alkotja a célcsoportom: átlagostól erősen eltérő nők; extrém válogatós nők, akiket szinte senki nem tud megfogni. Igen, ők a hasonszőrűek, akik max. néhány százalékot tesznek ki, úgyhogy amikor társkeresőztem, pontosan tudtam, hogy tűt keresek a szénakazalban, ugyanis az átlagosabbakkal sokkal kevésbé passzolok személyiségre. Ezzel a két típussal viszont szinte automatikus lesz a szorosabb kötelék.

A maradék 33%-kal pedig minden attól függ, hogy:

1) mennyire vagyok épp jó formában fejben, fizikálisan, lelkileg és mentálisan;

2) mennyire tetszik az adott nő, mennyire vagyunk egy hullámhosszon (minél inkább, annál jobban tudom a formámat hozni és vidám, pozitív kisugárzást árasztani).

2023. márc. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
67%

#33

Totálisan kifordítottad, amiket írtam. És átfordítottad valami logikátlan maszlagba. Én konkrétan NEM AKARTAM kocsmában/diszkóban csajozni. 2,5 év alatt egyszer SEM mentem oda senkihez. Valahogy taszító volt az egész. És igen, volt egy olyan időszakom, amikor sokan elutasítottak, de akkor rohadtul nem is voltam jó formában, kb. egy romhalmaz volt az életem + pont akkor volt az otthonülős Covid időszak is, ami mindent felforgatott, ingerszegény környezetet teremtett, és előbb a problémáimat kellett rendeznem, utána beindultak a dolgok is. Egyébként ebből a 2 évből ha úgy tetszik, 1 évet valóban "volcel" voltam, ténylegesen nem kerestem senkit, csak már minden oldalról b**szogattak, hogy lépjek fel társkeresőre.


Két dolgot nem értek abból, amit leírtál:

1. Mi köze van a béta baleknak ahhoz, hogy valakinek nincs igénye egyéjszakásokra? Mert nekem rohadtul nincs, ha hiszed, ha nem.

2. A barátság extrákkal viszonyok pedig esetenként éveket is kitettek, nem értem ezt az "egy-két alkalom volt és megbánta a nő" dolgot, honnan szívtad ezt ki. Pont, hogy a nő akart elköteleződni, nekem viszont jó volt az az állapot, ezért tartottak ezek a viszonyok akár 1-2 évig is. Amik amúgy sima barátságból indultak először.

Szóval nem értem, hol van itt az ellentmondás számodra.

Amit pedig a két barátomról írtál, az is egy nagy baromság... az egyik közülük 1,5 hónap alatt 9 nőt vitt haza egyszer, csak szólok. Aztán kapcsolata lett, és amúgy hűséges is hozzá. Erre vágyott egész végig, egy számára tökéletes párra.

Úgyhogy nem értem, honnan szopod ki ezt a sok hülyeséget. De valami hihetetlen kuszaság, amiket leírtál.


Épp olvasgatom a további soraid, de folyamatosan ugyanazt ismételgeted, nem akarod elhinni, hogy valaki tényleg undorodik az egyéjszakásoktól :)

Nekem kell a kötődés hozzá, ez van. Femininebb gondolkodású is vagyok az átlagnál, ez is tény. Talán ezért furcsák számodra, amiket leírtam.

De ne akard már egybemosni az összes férfi gondolkodását könyörgöm... hogy aki szerinted jó pasi, az mindenképpen úgy kell viselkedjen, hogy hetente viszi haza a nőket és társai. Ne beszélj már hülyeségeket.

A személyiséget te is totál kivetted a képből, vagyis a lényeget, amit korábban írtam, nem sikerült felfogni. Ellenben a 30-assal, neki viszont köszönöm az értelmes választ.

2023. márc. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
34 ez a sok baromság honnan jön amúgy?
2023. márc. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs a szexről. Maradjon is így.
2023. márc. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

#33

És amúgy a jó pasit (37-es válasz) általánosságban kell érteni, hogy bizony van rengeteg vonzó pasi, akiknek nem kenyere az, hogy folyton nőket vigyenek haza. Miért is kéne mindegyiknek ugyanúgy viselkednie, ugyanolyan személyiséggel rendelkeznie, ugyanakkora hangsúlyt fektetni a nőkre? Hm?

Ami engem illet, én meg nem vagyok így belebolondulva a nőkbe és a nő témába, mint ti. Úgy beszéltek erről a témáról, mintha a férfiak életében a nő lenne a legfontosabb, ez lenne az életcél, mindennek az origója.

Hát rohadtul nem. Nálam a nő csak egy volt a fontos dolgok közül, de nem voltam sose így rákattanva a témára, mint te és sok más férfi, aminek hihetetlenül tudok örülni, mert látom, mit összeszenvedtek itt a neten. Őszinte leszek, amikor férfiak ilyen kétségbeesetten, indulatosan panaszkodnak nőkről itt a GyK-n, mindig a szánalom érzése kerülget, hogy férfiak hogy képesek ennek a témának ekkora jelentőséget tulajdonítani. De még egyszer mondom, femininebb gondolkodású is vagyok az átlagnál, ez is tény, és ennek rohadtul örülök, hogy nem ez a téma tölti ki minden gondolatom. Még akkor se, ha sikerült megtalálnom a ténylegesen(!) hozzám illő, nekem tetsző párt, de nem ez köti le minden gondolatom, ahogy korábban sem.

2023. márc. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!