Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jogosan esik rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Egy fiú egy éven át többször lefeküdt velem, bár nem akart velem járni de akkor azt éreztem hogy szenvedélyes és mégis szeret. Utólag azt mondja hogy ő végig csak barátként tekintett rám. Velem van a baj ha azokkal, akiket csak barátaimnak érzek, nem tudnék lefeküdni? Pláne nem úgy és annyiszor ahogy ő tette velem.

2023. máj. 22. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6: Gondolom a szokásos. Szexelni akar veled, de amugy nem vagy számára érdekes.
2023. máj. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Ki volt mondva, hogy nem akar veled járni. Innentől maximum barátság extrákkal. Te belementél. Pont.

Az, hogy még mi mindent képzeltél mögé, hogyan alakultak a saját érzelmeid, valamint hogyan kezelted az érzelmeidet, nem az ő felelőssége.

2023. máj. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Kihasznál, hagyd ott
2023. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
A férfiaknak nem kell érzelem a sexhez. Reggel téged ölel "szerelmesen" 2 óra múlva már mást. Ha az elején tisztáztatok a játék szabályokat akkor nem jogos a sértődésed, bár nőként megértelek.
2023. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

A szerelem és a szex nem járnak kéz a kézben. Bár én nő vagyok, de minden gond nélkül tudom függetleníteni az érzelmeimtől a kefélést.

Veled van a baj. Ha elmondja, hogy nem akar kapcsolatot, akkor mindent csak te gondoltál bele. Naiv kis butácska vagy, es ezt ő szépen kihasználta. Nagyon sok férfinak nem számít, hogy partnere van, felesége van, akár gyerekei, mellette szükségük van még egy lukra. Jelen esetben ez te vagy/voltál. Majd ha kicsit tapasztaltabb leszel, ki fogod tudni szűrni a lyukvadászokat…

2023. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Egy dolgot kell megjegyezned : ne magadból indulj ki


Te nem tudnád megtenni, ő igen. Ennyi.

2023. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!