Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél mennyire gyakori az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyire gyakori az éjszakai orgazmus? Szexuális álom hatására történik?

Figyelt kérdés
Nekem kb 3-4x volt álmomban orgazmusom eddig, viszont ebből csak egyszer volt szexuális álmom, az összes többinek köze nem volt a dologhoz. Legutóbb tegnap történt, nem is értem, pedig semmi szexuálisat nem álmodtam, és kb 4 nappal előtte maszturbáltam utoljára, nem is telt el olyan sok idő.
2023. máj. 23. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kb 3-4 havonta szokott lenni...

19/L

2023. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt álmomban. Ha szexuális álmom van mindig felébredek, amikor már kezdene izgalmas lenni, pedig kiváncsi lennék milyen lenne.
2023. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem csak félidős terhesen voltak ilyen álmaim sajnos
2023. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez tényleg létezik? Éjszakai női orgazmus?
2023. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, létezik, mondjuk mielőtt az első megtörtént, én sem tudtam.
2023. máj. 23. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem életemben egyszer volt, az is évekkel ezelőtt
2023. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ritkán, de nálam is elő szokott fordulni, ha valami szexuális tartalom van az álmomban.
2023. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, nem gondoltam volna, hogy a nőknek lehetséges álomközbeni orgazmus.

Azt pláne nem értem, ha nem szexuális az álom, akkor mégis mitől, hogyan lesz orgazmus ? Ez hogy van, például álmodban krumplit hámozol a konyhában, és ettől orgazmusod lesz ?

2023. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

10 év alatt 3x.. nekem valami témába vágó álmom volt.


"Jajj de érdekes"... huuu... ez az, amikor alig tud valamit az egyik nem a másik testéről....

2023. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az amit én sem értek, hogy ha nincs szexuális töltete, akkor mitől… Még előző nap sem gondoltam semmi szexuális dologra, utazással kapcsolatos álmom volt, de még pasi sem volt benne meg semmi..
2023. máj. 23. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!