Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen 40 éves Sugardaddy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 40 éves Sugardaddy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy férfi(40éves) sugar kapcsolatott ajánlott nekem havi 300e ért.

Ti belemennétek? Ilyen kapcsolatban mire kell vigyázni? Aki volt ilyenbe irna le tapasztalatokat?



#sugardaddy #Támogati kapcsolat
2023. jún. 1. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
15%
Akik idejönnek írkálni, hogy 300 ezer forint kevés pénz, miért írkálnak ilyen hülyeségeket? Mégis mit kellene fizetni? 20 ezerért lehet 18 éves prosit találni 1 órára. Ne szálljunk már el a valóságtól.. ha 300 ezer forint eltűnne itt egyes kommentelők számlájáról, kb. hitelt kellene felvenni, hogy kibírják a következő fizuig, vagy el se tűnhetne 300 ezer, mert talán összesen nincs is rajta annyi.. de írkálva olyan jól hangzik, nem? csak mi értelme..
2023. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Gondolom nem Brad pitt a papa 😂
2023. jún. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%
300 annak fényében kevés, hogy a csaj prostituálja magát. Ez ma Budapesten egy közepes lakás rezsivel.
2023. jún. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%

Ha bejön a pasi, és nincsenek túl extra igényei, miért ne.

De persze függ attól is mit és milyen gyakran kérne, hogy megéri-e 300k-ért. Ha ezért cserébe 2 naponta együtt kell lenni vele, és/vagy perverz dolgokat kér, nagyon kevés a 300. Heti 1 belefér.

2023. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem olyan nagy dolog, egyetem alatt 50-es sugar daddy-kel volt dolgom.

Ahogy előző írta, előre tisztázni kell, mit és milyen gyakran igényel a pasi, a lehető legpontosabban, és ahhoz képest tudod eldönteni, megéri-e neked.

2023. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Whitewolf19 ***** válasza:
32%
Mennyi szánalmas lotyó..
2023. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
21%
Én csak 34 vagyok és alkalmanként adtam 100-at egy lánynak, persze ott már volt más is nem csak az alapok. Én is hosszabb távon keresek most sugarbaby-t és hasonló támogatással és a visszajelzések alapján nem a pénzt keveslik. Szóval igaza van #11-nek, akkor is ha lepontozzák.
2023. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
#17 Alkalmanként 100 sajnos egyre jobban terjed, miközben a wannabe sugar babyk szolgáltatása már elnézést de többnyire egy jobb prostitól elmarad.
2023. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%

S mi a garancia, hogy megadja?

Mi garancia, hogy ha te mész át hozzá, biztonságban leszel?Ez lehet phszihopata, aki így csal el, a haverjaival együtt átmennek rajtad, …stb


Tényleg pénzért hagynád, hogy széthasználja a tested, ahelyett, hogy ismerkednél és szerelemből, átlagos gyakorisággal szexelnél?


Gondold át!

2023. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19 Mi az hogy mi a garancia hogy megadja ? Én is mindig előre rakom le találkozásnál. Akár az alkalmit, akár a havit. Az meg hogy barátaival átmennek rajta akarata ellenére, arra annyi esély van mint hogy elüt a villamos. Egy 40-es férfi aki megengedheti magának ezt az összeget, már nem kockáztatja az erőszakot börtönért amikor pénzért megkapja amit akar.


Én nem állok egyik oldalon sem, mindenki eldönti mi fontos neki, mit szeretne, de ne fessük az ördögöt a falra.

2023. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!