Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen 40 éves Sugardaddy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 40 éves Sugardaddy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy férfi(40éves) sugar kapcsolatott ajánlott nekem havi 300e ért.

Ti belemennétek? Ilyen kapcsolatban mire kell vigyázni? Aki volt ilyenbe irna le tapasztalatokat?



#sugardaddy #Támogati kapcsolat
2023. jún. 1. 21:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Teddynek igaza van az utolsóban. Ilyen alapon randizni se menjen senki. Én mint sugar daddy sosem fizetek előre. Ennek az oka az, hogy szex után szívesebben hagyom ott a pénzt. Egyébként a legtöbbször az a veszély csak, hogy egy idősebb pasi csak megkúrja a csajt egyszer, és lelép, nem pedig az, hogy ne fizetne vagy pszichopata lenne.
2023. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

20-as: De benne van a pakliban, hogy áldozat lesz


És én úgy is értettem, hogy a férfi fizet, utána éli ki a vágyait, a haverokkal együtt…

Egy 18 éves lány, aki inkább ismerkedne és szerelemből csinálná, ahelyett szerintem nem volna okos, hogy széthasználják a testért pénzért…


De a döntés az övé.

2023. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22 Szerinted mennyire reális ez? Ugyanis amiről beszélsz, az csoportos nemi erőszak. Ilyen felfogással miért menjen fel akármelyik nő egy férfi lakására dugni? Lehet, hogy többen is várnak ott, nem?


Mármint biztos van ilyen. 1/10.000 esetleg.

2023. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

23-as: ismerkedés során ezért is fontos, hogy előbb megismerd a másikat. Egy szinte teljesen idegen 40 éves pali, aki úgymond fizetne havonta egy 18 éves lánynak, rendszeres szexért, szerintem nagyon is risicos!


Naívan gyanútlanul bele menni, nagy hülyeség lenne! Ez hasonló, a kis gyerek és a ne állj szóba idegenekkel, még akkor se, ha egy zacskó cukrot kínál fel! “Gyere velem, a sarkon túl ez, meg azt kapsz”


De mondom, a kérdezőnek kell ezt átgondolni…

2023. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
48%
Egyetem alatt volt pár sugar daddy, a legfiatalabb volt 55... a legidősebb asszem 68
2023. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
#24 Nem rizikósabb, mint egy fél órája megismert, félrészeg, vadidegen férfi, akinek a farkához a csaj a seggét dörgölte egy tuc-tucra rángatózva. Sőt.
2023. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy az egyik kommentelő jól leírta: ez az ajánlat most érhető el, mert most vagy 18. Az teljesen érthető, ha esetleg úgy gondolod 18 évesen, hogy "kicsit ilyesztő", vagy még várnál pár évet, hogy magabiztosabb légy és majd utána. De itt jön a "csavar", amit szerintem nem mondanak Neked el. Az a baj, hogy amire a döntésedben teljesen magabiztos leszel, azaz félelem nélkül fogsz belemenni az pont az a pár év, amely alatt az értéked 60%-a már leamortizálódott. Gondolj bele, hogy ott vagy 25 évesen és végre nagy önbizalommal belemennél, de azt látod, hogy ja.. a sugardaddyk a 18 éves lányokat viszik el kézen fogva és te csak többedrangú vagy. És akkor jössz rá, hogy olyan valamit szalasztottál el, amit már nem lehet visszahozni. Milyen érzés lenne? Arra gondolj, hogy azok a férfiak, akik megengedhetnek Téged: keményen dolgoztak/vagy tehetségesek, vagy mindkettő egyszerre. Normál férfiak tényleg nincsenek azon a szinten, hogy ennyi pénzt kifizessenek, itt anonim fórumon persze mindenki hősködik. Megnyugtatlak, hogy ez itt nem a valóság, amit néhányan kommentelnek. Neked is megtisztelő, hogy egy olyan férfivel érintkezel, aki bizony nem a tápláléklánc alján van. Egy csóró hétvégi kocsmai fiúval ne is feküdj le. De ez a 40 éves pasi nem azon a szinten van, hanem sok-sok lépcsőfokkal feljebb. De Te tudod, ha elszalasztod a lehetőséged, akkor az a Te döntésed. Lehet az is jó döntés, csak akkor kívánom, hogy néhány év múlva majd ne bánd meg.
2023. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
34%

No para…ne foglalkozz senki véleményével, ha jól esik, erre vágysz, kívánod, máshogy nem jutnál hozzá ahhoz amit megakarsz venni, csináld. Én 25 vagyok és 55 a támogatóm. Csúnyán néznek ránk az utcán, de persze csak a féltékeny nők, a férfiak irigykedve.

Egy dolog fontos: csak azzal ismerkedj aki leinformálható és megbízható, vigyázz magadra. Semmilyen prűd erkölcs csősszel nem kell foglalkozni, aki azért jár ide kommenteket írni, mert nincs élete, menjenek a templomba. Puszi

2023. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Végül, hogy döntöttél?
2023. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!