Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem a férjem haverjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a férjem haverjába?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 héttel ezelőtt lefeküdtem a férjem haverjával…. 6 éve vagyunk házasok, vannak gyerekeink. A pasinak szintén van 2 gyermeke és felesége…

Évekig húztuk egymást de aznap végülis átmentem ameddig a családja nem volt otthon (egyszerűen nem bírtam tovább türtőztetni magam) és megtörtént. Másnap megbeszéltük mennyire jó volt (életem legizgalmasabb-legszenvedélyesebb éjszakája volt), de azóta semmit. Mindenki visszatért a saját életéhez, viszont én úgy érzem beleszerettem. A férjem miatt abszolút nem érzek bűntudatot (megérdemelte) a gyerekeimmel ezzel nem ártok/ártottam!

Az ő feleségét már jobban sajnálom. Imádja a gyermekeit, félek, hogyha kitudódik akkor a felesége elköltözik és viszi őket is.

Úgy érzem ez nem állhat meg ennyiben. kb belehalok ha nem lesz folytatása, pedig NEM LEHET!!!!

Hogyan lépjek túl rajta? Már a fényképeit nézegetve alszok el…


32/N



2023. jún. 6. 17:57
1 2
 11/18 gyurlaci ***** válasza:
70%
Amúgy a férjed mivel érdemelte ki? Ráunt a muffodra nem tekint már nőnek esetleg félrekúrt? Piál,anyagozik esetleg mindet egyszerre? :-)
2023. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre! Ne aggódj, lesz még ilyen!

Ezt a beleszeretést viszont próbáld meg levetkőzni, ne árts magadnak. Leld örömödet a gyerekeidben, ha már a férjed valami rossz fát tett a tűzre.

No és járj nyitott szemmel, ne savanyodj meg 32 évesen.

2023. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 gyurlaci ***** válasza:
70%
Amúgy a férjed mivel érdemelte ki? Ráunt a muffodra nem tekint már nőnek esetleg félrekúrt? Piál,anyagozik esetleg mindet egyszerre? :-)
2023. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Provokatív kamukérdés. Ne nyaljátok be.
2023. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem azt tedd amit a szíved szerint szeretnél és amit jónak látsz ha kell menj el a pasihoz megint,mert neked az esne jól.Lehet nem a mostani férjed az igazi férjed úgy látszik, viszont ezt vállalni kell előtte és hát ha megver emiatt a férjed akkor támadj vissza vagy jelentsd fel, mert el kell fogadnia neki is hogy nem szereted a férjed és nem is kívánod :)

Viszont akivel voltál az elmúlt 2-3 héttel ezelőtt és az a pali nem szeretne veled kapcsolatot az elég cink és sajnállak lehet hogy sehogy sem jó, de amit tudsz tenni ez ügy érdekében azt hogy összeszeded a gondolataid és megoróbálsz tisztán,finoman,szépen,őszintén beszélni a férjeddel négyszemközt:)

2023. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod baby van egy mondás: üres pohárba könnyű tölteni. A te szíved pohara csontszáraz ezért talált be a kalandod. Lássuk be a férjeddel valószínűleg már nem igazán túl erős az érzelmi kötelék. Az hogy a haverja, vagy kollégád, vagy egy tökidegen a buszról/boltból/buliból akárhonnan lényegtelen. Öntöztek egy kicsit az üres poharat megtalálta.


Nah most jön az igazi kérdés... mit is akarsz kezdeni a hátralévő életeddel? A szürke unalmas, boldogtalan posványban létezni vagy élni? Szóval vagy megpróbáljátok rendbe tenni a férjeddel a házasságotokat, vagy... (tudod mi erre a válasz). Harmadik opció nincs - az csak a szenvedés, boldogtalanság. Jó ez így neked?

2023. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Folytatni is lehet. Ez szervezés és önuralom kérdése! Nálunk ez már több mint tíz éve tart!

Lehet elítélni és lepontozni!

2023. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gyurlaci ***** válasza:
100%

#17

Nem pontozlak le. Csak szerintem nyomorult szar az életed ha erre szorulsz rá. Én 6 hónapig bírtam ezt a kettősséget azután borítottam. Hogy én azzal feküdjek keljek akinek már a szagát sem bírom.Hát vagyok én egy mazochista?

Ennek már majd másfél évtizede.Azóta azzal vagyok akit szeretek.

Ha arra gondolok hogy ezt az időt az exel kellett volna élnem és heti kétszer elosontam volna megdugni akit szeretek inkább tökön szúrtam volna magam.

2023. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!