Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha nem tudok elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nem tudok elélvezni szex közben csak nyalás, ujjazás hatására az hosszú távon mennyire elviselhető?

Figyelt kérdés
29N

2023. jún. 6. 20:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elfogadható lenne, ha a nyalás, ujjazás és egyebek esetén azt látom, hogy azt élvezed. 35/F
2023. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
83%
20. Ez nem kudarc élmény, mivel nem minden nő sorozatélvező és nem sokan mennek el ujjazástól, nyalástól. Ahhoz nagyon profinak kell lenni, plusz az ritka..
2023. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
23%

#22!


Ha van egy célod, amit nem érsz el, akkor az kudarc.

Éppen ezért írtam, hogy beszélni kell, mert ha cél elérhetetlen, akkor egészen más a helyzet.

2023. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#18 Csiklóm ingerlésével sem tudok elélvezni szex közben.


#20 Őszintén beszélünk róla de ettől a szituáció nem változik.


#21 A szexet is élvezem mint mondtam korábban.


#22 Nyalástól, ujjazástól tudok csak elmenni de attól mindig.

2023. jún. 7. 15:10
 25/40 anonim ***** válasza:
65%

24. Bakker, akkor én értettem félre, bocsi.



Én csak olyan nőket ismerek, akik (velem együtt) ezektől nem tudnak elmenni.

2023. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%

#24!


Nincs itt semmi probléma. Nyalás-aktus-nyalás és mindenki tele lesz sikerélménnyel.

2023. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
77%
Simán elviselném hosszú távon is, imádok puncit nyalni 🤷‍♂️🤭😋
2023. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal a dolgot. Ha szeret, elfogadja, hogy neked mire van szükséged. Ha nem, akkor nem ő az igazi. Lehet úgy is, mint fentebb írták, téged kényeztet, aztán aktus, és utána megint kényeztet. Én a szerelmemért megtenném, ha így okozhatok neki örömet. Ha nem hajlandó, és ezen vitázik, akkor lehet mást kellene keresned. De egy jó beszélgetés biztos segíthet.
2023. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb nő nem tud elmenni csak hüvelyi úton, ez normális. Sajnos a többség csak tűr és nem mond semmit, pedig ha szólsuba párosnak és megbeszéltek lehet neked is kijut a jóból.
2023. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
27%

29. Nem hinném hogy ez a jellemző. Aki fa, nem csinál semmit, nem kommunikál, az tűr.


A legtöbbünk, beszél, kér, oda vezeti a másikat. 😌

2023. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!