Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt elnéznéd egy férfinak? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elnéznéd egy férfinak? És melyik módszer mellett döntenél?

Figyelt kérdés

Egy férfi csak akkor tud jól megrakni, ha a saját örömére koncentrál. Ha elkezd többet arra ügyelni, hogy neked legyen jó, neked legyen kényelmes, és ezért máshogy csinálja a dolgokat, mint ahogy ő szeretné, akkor lelankad neki, aztán nehéz újra vissza felállítani.

Tehát nem önzőségből nem törődik veled annyira, hanem mert a szexuális élvezete szükséges ahhoz, hogy merev legyen és egyáltalán tudjon dugni. Természetesen amennyire lehet, figyel rád, de azt nem akarja, hogy lelankadjon, és ehhez a te részedről kell kompromisszum.


Hogyan reagálnál? Elnézhető ez? Inkább törődjön magával de akkor legalább jól meg tud dugni, vagy inkább törődjön veled többet akkor is, ha így nem mindig fog állni neki amikor kéne?



2023. jún. 17. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Otthagynám, nekem így nem jó a szex
Teljesen átadom magam neki, engedném, hogy tegyen mindent úgy, ahogy ő élvez, csak legyen problémamentes a szex
Inkább figyeljen arra, ahogy nekem jó, az sem baj, ha így nem mindig lesz merev a farka, más dolgokkal is élvezetessé tesszük a szexet
28 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lennénk együtt. Túl macerás mindemhogy.
2023. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Azért az elég baj ha ennyire koncentrálni kell egy merevedésre, hogy maga a nő nem izgat eléggé.
2023. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha a saját örömére koncentrál és nem figyel rám onnantól nincs is miről beszélnünk egymással.
2023. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
@2: Ez nem így működik, sőt, ha a férfi koncentrál a merevedésre, pont akkor nem lesz merev. Ő rád koncentrál és úgy áll neki fel, ha úgy tesz magáévá, ahogy ő kívánja.
2023. jún. 17. 18:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy mit csinál még ezen kívül?

Máshol udvarias, odaadó? Keresi a nő örömét?

2023. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy konkrétan miről van szó, de nekem nem hangzik problémának, hogy a saját örömét keresi.
2023. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdést. Ha a párom dug, az nekem is élvezetet okoz, minden pózban. Nem kell külön rám figyelnie közben.
2023. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem lankad le, de ki nem állhatom, ha egy nőt úgy kell megkefélni, hogy az neki legyen jó, és nem nekem. Igazából neki sem állnék, ha egyszer ilyen volt.
2023. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettőről kell szólnia a sexnek kedves 8as, nemcsak az egyik vagy másik fél öröméről.
2023. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
#4 Nekem ne magyarázd meg, pasi vagyok, és nekem áll akkor is ha kényeztetem a nőt.
2023. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!