Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan veletek hogy annyira beizgultatok egy nap munka vagy suli közben hogy úgymond "éreztétek" magatokat az illatotokat és azon agyaltatok, gondolkoztatok hogy esetleg más is érzi e ezt...?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor gondolom jól át is ázott a bugyitok... Mit éreztétek mi játszódott le a fejetekben?

2023. júl. 5. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt.
2023. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Inkább ilyen kérdések láttán játszódik le a fejemben ez-az, de inkább ne akard tudni mert nem túl pozitív vélemény.
2023. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te vágyvezérelt fantázia világodban létezik csak...
2023. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis#sumákos#18 privát üzenete: "Szia

Este ha széthúzod a puncid, pl. masztinál, fürdés előtt, akkor szoktad azért érezni?"


Itt a nyári szünet, nagyon unatkozol, mi?

2023. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 ma én is töröltem már két hasonló agyszintjű privijét, többet csak azért nem mert már tiltóra raktam
2023. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem sertésből kérdeztem hanem őszinteségből. Egyik agymenés sem én voltam a fennti 2 priviből. Még mindig szebb és érdekesebb dolognak gondolom ezt mint más seggében turkálni. Sajna itt már évek óta nincs nyári szünet, de ha csak becsmérlő hozzászolásokat tudtok produkálni akkor nem a ti hozzászolásotokra várom, vágyom...
2023. júl. 5. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 azt hogy mire vágysz tudjuk, de ez a "színvonal" is pont ugyanolyan mint a s.turkálósoké
2023. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Számodra esetleg, mert sosem voltak egyedi igényeid, vágyaid és élvezeteid és biztosan megelégedtél az átlagos színvonalal, amivel semmi gobd nincs másik vagyunk, ez a kérdés nem neked lett szánva hanem olyannak mint a legelső hozzaszolo, hogy "nem" volt ilyen...
2023. júl. 5. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 hát ja, BDSM, gangbang kedvelőként, gyakorlóként tényleg nincsenek egyedi igényeim 😂 Nem az a gond tso' hogy fehérnemű fetisiszta vagy, hanem a színvonal ahogy hozzákezdsz.
2023. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha felfogtad volna amit oda írtam akkor pont te nem véleményezted volna ezt a bejegyzést. Vagy írtál volna egy "igen"-t vagy "nem"-t. Így h csak dobálozol szavakkal, meg nem leszel ebben hiteles...
2023. júl. 5. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!