Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezek utan az en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek utan az en puncim allando tema lesz az osztalyban/ barati tarsasag koreben ? Van meg lany aki jart igy ?

Figyelt kérdés
Most nyarra vettem egy uj feher bikinit, es elso alkalommal amikor kijottem a vizbol teljesen atlatszodott.Valami nagyon nagyon gyenge anyag lehetett A nagyon kellemetlen az volt, hogy sok fiu is ott volt es elottuk nyugodtan mit sem sejtve elsetaltam es csak kesobb a baratnoim szoltak nekem, hogy kilatszik minden. Utanna nagyon szegyelltem magam, meg az is ratett, hogy iden meghagytam a szemeremdombomon egy vastagabb csikba a szort. Tanga is volt a bugyi, szoval ugymond teljesen meztelen voltam lent.

2023. júl. 13. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Biztos téma lesz de csak jó érzéssel fognak visszagondolni erre a pasik ezt pasiként írom, és lehet egy kettő beléd is zúgott :) nem lesz baj. F.
2023. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha nő írta volna a kérdést, az tudná hogy ez nem a fürdőruha színétől függ, hanem az anyagától, viszont pamutból nem is gyártanak fürdőruhát. Direkt úgy csinálják meg a bikiniket, hogy ilyen elő se fordulhasson, sehol nem tudsz kapni átlátszó bikinit.

Szóval álj le a recskával és menj, olvasd el a kötelező olvasmányokat. Ha jól tudom az Egri csillagokat adják 8. környékén.

2023. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam, hogy feher. Csak eppenseggel ez feher volt. A kerdesbe le is van irva, hogy valami nagyon gyenge anyag lehetett. Lehetseges, hogy te vagy 8. osztalyos ha nem megy a szovegertelmezes.
2023. júl. 13. 14:09
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
2-es, a hülyeséget befejezted vagy kivágatlak innen! NEM csak az anyagtól függ, a színtől nagyon is függ az! Milyen jogon jössz te ahhoz, hogy lealázd a kérdezőt, kisfiam, vegyél vissza villámgyorsan.... F
2023. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Ne aggódj, kedves kérdező, én kiállok melletted. F
2023. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
13%
És nem, nem lesz téma, ne aggódj, egyrészt becsületsértő, másrészt annyira azért tisztelik egymást az osztály tagjai, na meg a többi lánynak is átlátszott azért...
2023. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy ez jobb, vagy rosszabb a tiédnél, de végzős gimisként egyszer sikerült egy picit túl nagy bikinialsóban elmenni aquaparkba osztálytársakkal, és csúszdázás után pont úgy csúszott félre, hogy felül kilátszott a punciszőröm.


Azt hittem, elsüllyedek, amikor 1-2 perc múlva rájöttem, hogy miért néznek páran olyan furán rám. Aztán hallottam is, hogy beszédtéma volt, de pár hét alatt mindenki elfelejtette szerencsére.

2023. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Reménykedj benne, hogy fotót senki nem csinált róla. :D


Egy darabig biztosan emlegetni fogják a bunkóbb fiúk-lányok, de aztán találnak majd valami izgalmasabbat.

2023. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
Még ha igazad is lenne, 2-es, akkor sem állíthatod tényként. ha tényszerűen kiderül egy kérdésnél, hogy kamus pasi majmol lányt, akkor én magam jelenteném a kérdést és kapna biztosan egy kitiltást.
2023. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Legalábbis jó eséllyel érett lenne a dolog.

De alapból feltételezzük már hogy becsületes a kérdező, okés? Köszike

2023. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!