Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség! Idősek vagyunk, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Idősek vagyunk, és nem tudunk egymással mit kezdeni? Átkozom azt a napot, amikor kitaláltam, hogy kezdjük újra! Már hónapok óta próbálkozunk, de egyre csak rosszabb. Mit kellene tennünk, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem klimaxja után el lettem utasítva, így kezdődött több év szünet, amit azóta sem lehet sehogyan sem helyrehozni. Már az is csoda, hogy elfogadta az ajánlatomat, és benne van, hogy próbálkozzunk, de semmi nem jön össze. Amíg ment a behatolásos szex, legalább nekem jó volt. A csiklóját izgatva közben megvoltak az ő orgazmusai is. De mióta a merevedésemmel baj van, nem megy sehogyan sem semmi. Fekszünk egymás mellett, és csak 1-1 kezünk szabad, a másikon rajta fekszünk. A kezembe adja a vibrátorát, hogy fogjam a csiklójához. A másikon rajta fekszem, a számmal csak a száját, vagy a mellét érem el, ennyi. Ő eközben megpróbál engem ráncigálni, ami nekem több, mint kellemetlen, és várja, hogy elélvezzek. Ezek után a kínlódások után öröm, ha én magamnak verhetem ki. Az legalább jó, mert érzem, mit csinálok, és úgy csinálom, hogy jó legyen.

Van valakinek értelmes tanácsa? Poénkodó trollok inkább ne válaszoljanak, mivel a helyzet komoly, és nagyon is reménytelennek látom. 65/F



2023. aug. 24. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ami nem megy, nem kell erőltetni
2023. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okos tanács, de ezt nélküled is tudom, nagyokos. Senki többet?
2023. aug. 24. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd ahogy ráncigálja hanem ha tudod hogy mi a jó neked, mit csinálnál a kezeddel akkor tanítsd meg rá
2023. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már csak 2 hét, és mehetek az andrológushoz. De amiatt is aggódom, hogy mit ismondjak neki? Esetleg a korom miatt nem foglalkozik velem? Vagy ha kiderül, hogy azért nem megy a szex, mert előtte tíz évig csak a jobb kezem volt a párom, illetve, ha kiderül, hogy a párkapcsolati problémám súlyosabb, mint az impotenciám, lepattint, elküld melegebb éghajlatra, ahelyett, hogy végre már valaki komolyan venne, és alaposan kivizsgálna?
2023. aug. 24. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked ez alapján egy pszichológus kellene inkább
2023. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az az, aki meg pláne nincs a közelben. De viszont biztos van szervi ok is, mert péniszgyűrű nélkül gyakorlatilag nincs merevedésem. Gyűrűvel a tövén meg használható volt, amíg be nem fejeztük a klimax miatt. Most is lenne merevedés, de lelankadok, amint fekvő helyzetemből feltápászkodok.
2023. aug. 24. 14:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem áll fel? De magadnak kitudod verni?
2023. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Mit nem értesz ezen? írtam, gyűrűvel a tövén feláll, és elég kemény is. Péniszgyűrű nélkül már szinte semmi nincs. Illetve azonnal lelankadok, mihelyst pózt váltok. Csak addig áll, amíg fekszem. Mostanáig még ment a kiverés gyűrű nélkül, de már ahhoz is felhúzom rá a gyűrűt, mert gyengülök.
2023. aug. 24. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél be valamit és meglátod. Általában elég egy fél tabi. Hacsak nincsen szívproblémád, ha van akkor inkább konzultálj orvossal.
2023. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na előbb az orvos. Már csak azért is, hogy ne hiába várjak rá negyed évet, hogy végre fogadjon. Visszeres eresztés erősen gyanús, ha már csak péniszgyűrűvel áll fel.
2023. aug. 24. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!