Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség! Idősek vagyunk, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Idősek vagyunk, és nem tudunk egymással mit kezdeni? Átkozom azt a napot, amikor kitaláltam, hogy kezdjük újra! Már hónapok óta próbálkozunk, de egyre csak rosszabb. Mit kellene tennünk, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

A feleségem klimaxja után el lettem utasítva, így kezdődött több év szünet, amit azóta sem lehet sehogyan sem helyrehozni. Már az is csoda, hogy elfogadta az ajánlatomat, és benne van, hogy próbálkozzunk, de semmi nem jön össze. Amíg ment a behatolásos szex, legalább nekem jó volt. A csiklóját izgatva közben megvoltak az ő orgazmusai is. De mióta a merevedésemmel baj van, nem megy sehogyan sem semmi. Fekszünk egymás mellett, és csak 1-1 kezünk szabad, a másikon rajta fekszünk. A kezembe adja a vibrátorát, hogy fogjam a csiklójához. A másikon rajta fekszem, a számmal csak a száját, vagy a mellét érem el, ennyi. Ő eközben megpróbál engem ráncigálni, ami nekem több, mint kellemetlen, és várja, hogy elélvezzek. Ezek után a kínlódások után öröm, ha én magamnak verhetem ki. Az legalább jó, mert érzem, mit csinálok, és úgy csinálom, hogy jó legyen.

Van valakinek értelmes tanácsa? Poénkodó trollok inkább ne válaszoljanak, mivel a helyzet komoly, és nagyon is reménytelennek látom. 65/F



2023. aug. 24. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha van valami vérnyomás probléma vagy szedsz valamilyen hasonló gyógyszert akkor az is okozhatja, nekem is van 1 kis merevedési zavar de az tudom mitől van a gyógyszer. Azt meg kiprobálhatod,h sportolsz valamit ami kicsit felturbozza a vérkeringést az hátha segít pl futás, l kis torna vagy súlyemelés esetleg valami csapat sport.
2023. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csak ez az őrült pokoli hőség már elmúljon. Addig se torna, se szex. Csak imádkozunk, hogy el ne vigyen a hőguta. Pedig vettünk ilyen gyógyhatású csodabogyót is, amiben maca van, de nem szedem, amíg úgy néz ki,holnapra elevenen megfőlünk a saját levünkben. Ha túléltem ezt az augusztust, akkor talán lehet valami, mégha remény már alig van.
2023. aug. 24. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!