Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolózási tippek? trükkök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózási tippek? trükkök hogy jól csókoljak? Hogyan hívjam fel a figyelmet a kiszemeltemnek ha csókolózni akarok vele?

Figyelt kérdés

Első csókotok hogyan történt?


Első szex milyen volt?

tapasztalatokat kérek!


Az első Orális szex milyen volt?

(Szintén kérek tapasztalatot!



Buktatok már le masztizás köuben?

És ha igen hogyantörtént?



Előre is köszi szépen a NORMÁLIS válaszokat!



21L.



2023. okt. 9. 19:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
19%

Csak azért, hogy egy jót masztizhass vagy recskázhass, nem fogom megosztani veled az intim élményeimet.

Úgyis csak ezért tetted ki a kérdést.

2023. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Hehehe, en 14 évesen csókolózás közben belefolytam a gatyámba
2023. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

normális lány vagyok és nem valami hülye recskázó!Én csak a ti tapasztalaitokat szeretném hallani tökmind1 fiú e vagy lány mindkettő egyformán érdekel:)

Egyébként meg ha nem akarod megosztani miért írtál ide?:D

Ha nem tetszik a kérdés lehet tovább lapozni🙂kösz

2023. okt. 18. 14:14
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

-randi előtt fogmosás, és jöhet egy eperízű, vagy mentolos rágó de a randin már ne rágózz.

-parfüm a nyakra :) , azt szeretjük de egész keveset rakj.. ne úgy ahogy te gondolod női aggyal hogy 30 méteren mindenki beazonosítson (rüheljük ha erősebb az illat mint egy parfüm gyár.. én be is hánynék tőle) egész kellemes legyen..sztem fürdés után simán elég ha a kezedről kened fel a nyakadra. ha kell kérd ki apukád véleményét, vagy fiú ismerősét

-sztem első csóknál hagyd hogy a fiú irányítson. ha bizonytalanabb fiú akkor esetleg rásegíthetsz.

-a szádat ne nyisd ki túl hamar csak mikor már összeértek, a nyelved ne dugd ki instant..az túl k*rvás még nem tartotok ott ;)

- én speciel azt szeretem ha szűzies a lány, kis félénk,de ez változó lehet. tehát ne akard rögtön leteperni

- az ajkaid finoman mozgasd, 6-7 mp múlva fond a kezeid a törzse köré, de csak lassan óvatosan.

- ha a kiszemelteden azt érzed még nem jó állj meg kicsit, nézz mélyen a szemében.. látni fogod ha akarja még

- ha akarja folytasd, és lassan a nyelvedet is használd de csak lassan és picit.

végeredményben: sztem ennyi elég is elsőre, ez első csók, legyen szerelmes csók és nem 20 éve házasok tűzfelszító "te a csődör vagy én a kanca azonnal dugd belém a nyelved meg mindened" érzetű nem kell seggremarkolás, vagy mogyorózás ;) nem az számít 3 perces e, és az se számít ha a fiú utána tapizni akarna, és mégtovább menni, véleményem szerint ha beosztod akkor tisztelni fog és komolyan vesz. (ha meg rögtön letepered akkor megszólal a csengő: "na ez jó kis dugós kaland lesz mer azt érzem ő rögtön mindent akar" )

-3-10 mp es finom pusziból tudni fogjátok hogy van e kémia. (ó és ez emberenként változó, 1000 féle aggyal nem lehet gondolkozni, nálam ez beválna)

sok sikert

26/f

2023. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
trükk valójában nincs. de ha tényleg van a visszafogottság a titok. és a megfelelő tempó
2023. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
14/15 köszönöm szépen a kielégítő Választ!!😊❤️
2023. okt. 18. 16:12
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

#13 normális lányok és fiúk nem tesznek fel ilyen kérdéseket.

Persze ezt egy nem normális ember honnan is tudhatná? :D

2023. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
De tesznek fel ilyen kérdéseket azok akik tapasztalatok ilyen téren!:)
2023. okt. 18. 22:03
 19/28 A kérdező kommentje:
tapasztalatlanok*
2023. okt. 18. 22:03
 20/28 anonim ***** válasza:
27%
Már megbocsáss, de a tapasztalatok azt jelentik, hogy gyakorlatban ismerik az adott dolgokat, te itt viszont nem gyakorlatban ismered meg a dolgokat, hanem mások tapasztalatait ismered meg (ha igazak egyáltalán), és ami nem egyenlő azzal, amilyen tapasztalatokat te fogsz szerezni, ha egyáltalán fogsz szerezni ezzel a kérdezgetéssel ahelyett, hogy ezt az energiát a valós életben megszerezhető valós tapasztalásokba fektetnéd. :D
2023. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!