Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolózási tippek? trükkök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózási tippek? trükkök hogy jól csókoljak? Hogyan hívjam fel a figyelmet a kiszemeltemnek ha csókolózni akarok vele?

Figyelt kérdés

Első csókotok hogyan történt?


Első szex milyen volt?

tapasztalatokat kérek!


Az első Orális szex milyen volt?

(Szintén kérek tapasztalatot!



Buktatok már le masztizás köuben?

És ha igen hogyantörtént?



Előre is köszi szépen a NORMÁLIS válaszokat!



21L.



2023. okt. 9. 19:03
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
89%

Szia én egy bi lány vagyok de egyenlőre csak egy lánnyal vagyok


Eleinte legjobb barátnők voltunk de aztán egy napon kiszivtam a nyakát mert mondta hogy probáljuk ki. Sok honap elteltével én már nem birtam magammal és amikor kettesben voltunk akkor csak ugy lekaptam. Azt mondta hogy élvezte és azóta rendszeresen csináljuk ha kettesben vagyunk<3


Normális hetero sexrol nem tudok még véleményt mondani


Orális:

Adni: a lánynak adtam és már 3x adtam neki és mind a haromszor elvezte

Kapni: kapni még nem kaptam csak ujjazást de az naon jo volt igaz eleinte fájt de utana jobb lett:)


Lebuktunk e?

MÉG nem hala isten



Homofob kommenteket nem fogadok el

2023. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

azt mondja nem fogadja el :D nyíltkörű az oldal szivi. majd az emberek azt mondják amihez kedvük van, nem te mondod meg, bocsi.

egyébként a kérdés hetero és ő pasiknak akar csókot adni gondolom. a kommentednek nincs itt helye :/

2023. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Utolsóként előtti ha fájt az ujjazás akkor már sajnos nem vagy szűz mivel csak akkor fáj az ujjazás ha éppen elszakad véletlen a szűz hártyád akkor most el kell hogy szomorítsalak soha többé nem fogja egy fiú elvenni a szüzességed mivel már nem vagy szűz ha ez így van menj el nő dokihoz megnézetni a szűz hártyáddal hogy minden rendben van e mertha a barátnőd megsértett valamir benned akkor komoly károkat is Okozhat magadban!Deha esetleg tévedek,akkor elnézést!😊!
2023. nov. 21. 17:05
 24/28 anonim ***** válasza:
65%

23. Teljes mértékben tévedsz. Nem a szűzhártya határozza meg a szüzességed. Mikor vhol az a kérdés, hogy szűz vagy e, akkora szexuális kapcsolat számít, míg az nincs meg, addig szűz vagy.

A szűzhártya kiszakadhat egyéb dolgok miatt is. S amúgy de egy zárt dolog, mert vhol ki kell jönnie a menstruációnak.

A szűzhártya ellenőrzése már rég nem "divat" (csak elmaradott országokban) mert nem bizonyít semmit.


S nem, az ujjazás nem azért fáj, mert megsértette. Eleinte lehet nem volt elég nedves vagy nagyon szűk, s akkor egy ujj is lehet sok.


Olyan nincs, hogy ha már megujjaztak vagy akár masztiztál bármivel, ami beléd is került, akkor már nem vagy szűz. Ha egy fiúval leszel, akkor az első alkalom előtt igenis az vagy.

Ha vki pl leszbikus ott más a helyzet, mert nyilván miután volt lánnyal, nem tekinte magát annak. De pl nőgyőgyászati vizsgálatnál teljesen más

2023. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

24 es

de igen számít.. pont fordítva van mint írod :DD ponthogy az a mai modern baromság hogy a pasik szüzek.. ponthogy a szűzhártya az ami a szüzesség bélyege. csak elterjedt ez a hulyeség hogy mi pasik is szüzek vagyunk ami véleményem szerint a mi nemünk gyengítése céljából indult.. Elkezdtek magazinok, újságok erről írni.. könyvekben is megjelent és lefogadom hogy tetszett a nőknek ugyancsak hogy " szűz férfiak" valahol akkor kezdődhetett el a feminista korszak :D napjainkban pedig már tetőpontján van mindenféle dolog.. bárcsak 1940 ben éltem volna... sajnos ezt nem lehet választani..

2023. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%
viszont... ha biológiai szempontból vesszük a dolgokat.. a fityma letapadása esetleg, ha nagyon bele akarjuk magyarázni jelenthet egyfajta.. nemi szüzességet férfi nemnél.. csak az nincs minden fiúnál úgy tudom. (merthogy ugye azt ha szexről beszélünk.. nagy lökéseknél ugye fel lehet szakítani) de a háziorvos végzi el. kbaszott kellemetlen egyébként.. nekem is volt. lehettem vagy 12-13
2023. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25. Jesszus. Szóval ha vki sose szexelt, de vmiért nem sértetlen a hártyája szerinted már nem szűz? Szegény tornászlányok 😅
2023. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
25. Végülis jól hangzik, hogy a pasik nem szüzek....szűz vagy? Á nem, sosem dugtam meg senkit...dehát mit számít férfi vagyok... nem tudok szűz lenni 😅🤣
2023. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!