Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik voltak a legviccesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legviccesebb dolgok amik szex közben veletek történtek és emlékezetesek maradtak számotokra?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Egyik amikor a párommal klasszikus pózban voltunk de rajta volt a takaró és ahogy adta nekem ritmusban a takaro is ugy lengedezett ritmusban belolem meg valahigy kiszaladt hogy "batman".

Na egynásra néztunk és kb sírva kezdtünk röhögni es nem tudta folytatni mert akkor megint lengett a takaro.


Aztán az alberlo tarsa meg mindig akkor jon haza amikor mi szexelunk.

Es egyszer mikor ezt megjegyeztem szex közben hogy ez mindig ilyenkor jön mint vmi óramü? Na abbol is kegyetlen röhögés lett.


Vagy voltunk olyan lepukkant helyen ahol volt egy rozoga rádio amin antennával lehet befogni adást. Az meg valahogy orgazmus közel mindig sisteregni kezd es csak szex elején meg után jó csak. Valahogy fogja a szexenergiákat ill bezavarja a szex🤣 de szex után visszaáll hogy jol szól megint.


Egyéb viccesek pl mikor főztem és mikroba is raktam be vmit. Es jott a pàrom higy meg akar húzni én meg mondtam hogy nem érek rá ebbol jött a "demá", igy megegyeztunk abban hogy látod a mikrot? 5 perc és lejár utana dolgom van vele. 5 perced van.

Igy hátulrol betette es amikor lejárt a mikro már vette is ki elment🤣

Mondtam is hogy köszi ez halálpontosan profi volt🤣

2023. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A pasim széttörte a jótékony baktériumot tartalmazó hüvelykapszulát, ráöntötte a nyelvére és szó szerint benyalta. Azóta a "benyaltam valami bacit" kifejezés új értelmet nyert számomra. :)
2023. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ja meg az is jó sztori mikor felmentem hozzá szoknyában combfixben szexi bugyiban es mikor ültem széttárta a lábam ŵs azt mondta hozzám se akar nyúlni mert elrontaná a képet mert ez így gyönyörű az egész ahogy van. És gondolkodnia kell meghúzzon e mert elrontja🤣


(1.voltam

28-30 évesek vagyunk amugy)

2023. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes kérdés, el is gondolkodtam. Nagyon sok nővel voltam már, de tulajdonképpen, sosem volt semmi extra élményem, úgy értve, hogy sosem történt semmi vicces, undorító, vagy extrém körülmények közti szex. Én kb. mindenkivel „ágyban, párnák közt” voltam.

(ez nem jelenti azt, hogy maga a szex is mindig rossz volt, csak ezek a szélsőségek kerültek el mindig, mindig különleges helyszínek vagy élmények).

2023. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Volt barátnőmmel mentünk haza egyszer az éjszaka közepén kocsival (nem itt a városban lakott), és kedvet kapott hozzá. Azt mondta, álljak meg, és szexeljünk. Igen ám, de sehol egy kis bekötőút, vagy valami, így hát egyszerűen csak lehúzódtam az útról, kiraktam a vészvillogót, és csináltuk, kb 200 méterre a lakott területet jelző táblától. Mikor végeztünk, pont akkor jött egy csapat fiatal egy másik autóval, és azt hitték, lerobbantunk, szóval megkérdezték, hogy segítsenek-e. Én meg éppen az övemet csatoltam be a nadrágomon, mikor leesett nekik, hogy miért is álltunk meg. Erre csak annyit kérdeztek, hogy megzavartak-e valamit. Én meg rávágtam, hogy “már nem”. Így leírva nem valami vicces, de akkor az volt, es barátnőmmel napokig ezen nevettünk, ha valami szexuális dolog szóba került.
2023. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!