Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Javulhat e ez az állapot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javulhat e ez az állapot, vagy visszatérhet ami volt, vagy ez a vége?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 evet töltöttünk együtt.

Nagyon jó volt vele a szex, szinte végig, de mostanában ritkulni kezdett köztünk, se ő se én nem igényeltük mar gyakran, de valami nagy baj is történt, egy par hete nem tudok vele már csúcsra jutni. Egyszerűen nem tudom elérni már vele, pedig minden adott hozzá, de elmarad az orgazmus, vagy nagyon gyenge lesz.

Nem tudom azt mondjak, hogy 2- 3 év alatt lecseng a szerelem, azaz szerelmi hormonkoktél csökken, es nem tudom ha ez lehet vagy esetleg az, hogy vitáink is voltak eleg sok a 3 ev alatt es sok problémát nem tudtunk áthidalni, megbeszélni, es lehet ez is bezavar nem tudom, de eljutottam addig a pontig, hogy szexualis vágyam is megszűnt (nem vagyok beteg voltam analíziseken), tehat nem kell a szex se vele se mással. Es ha szex van kielégületlen maradok, pedig regen vele nagyon jó orgazmusokat éltem át, nagyon tapasztalt partner ....


2023. okt. 21. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A legfonosabb dolgokat csak akkor tudjuk értékelni amikor elvesztettük. Amíg a miénk addig banálisan egyèrtelmű.


Ne dobjátok el, javítsátok meg.

2023. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10 es 😅😅😅. Valahogy ahogy mondod. Úgy hiszem nem érdemes javítani 11 es, mert végig csalt, csak míg működött a szex, nem tudtam szakítani, így meg lehet megjött végre a sansz
2023. okt. 21. 22:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudod a vágy, a kötődés az ágyon kívül kezdődik - ott már csak beteljesedik.

Leírtad a fő problémát: a vitáitok, a szerintetek nem megoldható problémák. Egyszerűen ezek nem maradtak kívül az ágyon. Elég nehéz úgy elengednie magát az embernek az ágyban, hogy előtte a partnerrel vitatkozott, tüske, sértődöttség maradt benne és kvázi "fasírtban" van vele vágy helyett.

2023. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen 13 as, de ezek a viták szinte kapcsolat kezdetétől megvoltak, es most lett hatása? Eleg furcsa
2023. okt. 21. 22:56
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 igen, abból következően amit leírtál nagyon úgy tűnik... mintha kezdenétek elengedni a reményt is, hogy ez megváltozzon. Eltávolodtatok egymástól érzelmileg, ezért tűnnek ezek a súrlódási pontok most nagyobbaknak.
2023. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!