Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, volt már akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már akinek olyanok lettek a mellei szoptatáskor, mintha megcsináltatta volna?

Figyelt kérdés
Szexi volt, tetszett a pártoknak?

2023. nov. 3. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szép lett. Előtte sem volt csúnya, de sokkal nagyobb lett.
2023. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beindult a tejem, akkor olyan lett amiért mások bizony milliókat fizetnek.

Aztán amikor abbahagytam a szoptatás, akkor megint olyan lett, amiért mások sokat fizetnének... Hogy ne ilyen legyen...


Szexi volt, de akkor nem ezzel foglalkoztam, hanem csakis a babával

2023. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség előtt is többen mondták, hogy olyan, mintha nem lennének igaziak (pedig eskü azok). Aztán szoptatáskor jól bedurrantak, több mint egy kosárméretet nőttek, de szerencsére még mindig feszesek maradtak. Na akkor már tényleg olyan volt, mint a szilikon. Aztán szoptatás végeztével visszaállt az eredeti állapot szerencsére :)
2023. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már azt hittem hogy nem ír senki, nekem egy ilyen ismerősöm volt, neki még 2 év után is spicceltek
2023. nov. 3. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég feszesek voltak már terhesség előtt is. Aztán utána pár hónapig mintha szilikonok lettek volna, kb mint egy Barbie babának. Most már majdnem egy éve szoptatok, hát már nem olyanok... kicsit meg is ereszkedtek talán, de még azért mindig szépen állnak. Nagyobb baj hogy az egyik kicsit nagyobb jelenleg mint a másik. Remélem ez elmúlik majd terhesség után.
2023. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Ja, a páromnak tetszett volna. De nem nagyon engedtem hozzányúlni. Baromira utáltam hogy feszül meg csöpög. Még most sem szeretem ha basztatja pedig már messze nincs annyi tejem.
2023. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyönyörű volt. Sajnos hamar vége lett.
2023. nov. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso hetekben igen.
2023. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen:) Parome is durvan megnott, pedig elotte sem volt kicsi.

en imadtam, foleg, hogy jutott nekem is tej boseggel XD


aztan 3 gyerek utan 2 tejeszacsko maradt a helyukon, nekem azzal sem volt bajom, de paromat zavarta, ugyhogy muanyaggal kitomte :/ eleinte nem tetszett, de optikailag brutal jo lett.

nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!