Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korrekt rosszlány? Strapon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt rosszlány? Strapon, soft domina, nővé nevelés. Egy óra elég erre a programra? Milyen ársáv reális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először keresek partert. Előzetesen leszűrtem a hirdetőket, majd telefonáltam több lánynak is. Azt hittem, egyszerűbb lesz... de alig volt olyan, aki nomrálisan beszélt telefonban, többnyire unott, hangulattalan sablon válaszok, affektálás. Nem is értem. (világos, hogy nem izgatja minden, de ha meg nem akarja csinálni, akkor miért pipálja be az oldalán?) Ilyen kapcsolatfelvétel után biztosan nem megyek hozzá...


Tudtok ajánlani megbízható, lelkes, perverz lányt?


Árazás: 25/órától. Ez mennyire reális?

Van itt olyan, aki több órára szokott menni? Akár egy napra? 24 órára van kedvezmény, vagy komolyan van aki 24x25 ezret kifizet?



nov. 27. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem voltam még ilyen helyen, de nézegettem már az említett oldalon domina hirdetéseket. Kb 2-3 lány írta a leírásában is, hogy szívesen csinál pl. nővé nevelést. De sokaknak még értelmes bemutatkozása sincs :D

Szerintem azt hogy ki mit pipált be felesleges nézni, én a bemutatkozás alapján válogatnék. Aki tud magáról értelmesen írni 10-15 mondatot, és abban leírja mit vállal szívesen, azt már érdemes lehet felkeresni.

A nővé nevelés szerintem tipikusan nem egy órás vagy 1 éjszakás dolog, érdemesebb rá hosszabb távon keresni. Tudom nehéz, én egyszerű crossdressing kedvelőként nem találok olyan lányt akit ez szintén érdekelne :D

De abszolút nem látom egy néhány órás szeánszon a domina mit tudna csinálni azon túl, hogy beöltöztet, kisminkel, meg max megdug egy felcsatolhatóssal.

nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Ritka a jo szolgaltato.

Smpixien nezz korul, van par regi motoros, a regisztracio datumabol rajossz, de a legtobbszor ok is csak 1-2 oras programot fognak kinalni.

Beoltoztetes smink, megdug ahogy irtak is.

Egesz napos patyolgatasra ne szamits foleg ismeretlenul.

A 25/ora az alja, inkabb 30-40 tol indulnak.

Van kivetel aki 45-50 et ker fixen a ket oraert.


Ha tobbet akarsz mindenkepp ki kell vivnid vmilyen szemelyes szimpatiat.

A zsebbe ebben az esetben is melyen kell nyulni…

nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!