Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha terhes a 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha terhes a 15 éves barátnőm? 35/f

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 06:37
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
93%
de kitől terhes?
2023. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
23%
A 35 eves faszitol ki mastol
2023. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
87%
Ja, mert abba a pinába más farok nem járhat bele? :D :D
2023. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
88%

Ez miért kérdés?

Nyilván azért közösültetek védekezés nélkül, mert tervbe volt véve, vagy minimum eshetőségnek bele volt kalkulálva, hogy terhes lesz.

Tudom, tudom, nem ez a helyzet, hanem az, hogy téged, egy 35 éves fatökű mamlaszt meglep az, hogy ha lusta vagy gumit húzni - szerencsétlen kiscsajt meg így vagy úgy, de rávetted azzal az ócska dumával, hogy majd vigyázol -, akkor abból bizony gyerek lehet. Igen, tudod, ez így működik. A megszakítás nem védekezés. Felelőtlenség és butaság azt csinálni, ha egyébként probléma lenne a gyerek. Csak tudod, az, hogy ezt egy 35 évesnek úgy kelljen elmagyarázni, az rohadt gáz. Még egy tininek is gáz, ha ennyit sem tud, de felnőtt ember létedre itt tartasz??


Ha pedig már megtörtént, akkor nincs mese, vállalnod kell a felelősségedet. Első körben el kell döntenie (neki, és nem neked, mert ez az ő döntése!), hogy megtartja-e? Ha nem, akkor azért illene mellette állnod ebben a nehéz időben is (tudod: nem csak akkor kell szeretni a másikat, ha épp dugod), lelkileg is támogatni, és mondjuk szerintem elvárható lenne, hogy ebben az esetben fizesd is az abortusz költségét. (HA ő ezt szeretné.) Ha pedig úgy dönt, hogy megtartja, akkor meg tessék jó apaként viselkedni! Ha meg mégsem maratok együtt, akkor meg a minimum az, hogy fizeted a gyerektartást. Bár én elég féreg dolognak gondolnám azt, ha valaki csak addig a barátnőd, ameddig dugod, de ha már jön a gyerek, akkor lelépsz.

2023. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Egy 15 éves lánynak már 2 hónapja késik a menstruációja. Veszi a bátorságot és szól az anyjának, aki megijed, és szalad a gyógyszertárba terhességi tesztért. Elvégzik a tesztet, terhes a lány, az anyja nagyon mérges, meghallja az apja is, megy a csapkodás, ordítás, kérdőre vonják, hogy mégis, hogyan sikerült ez. A lány csak hallgat, és durcán a telefonjáért nyúl, felhív valakit. 1,5 óra múlva egy arany Ferrari megáll a ház előtt. Egy őszülő hajú, 50 év körüli férfi száll ki belőle, jól fésült, nagyon drága öltönyt visel. Becsenget. Az anya ajtót nyit, a férfi udvariasan üdvözli, és belép a házba. A nappaliban helyet foglal a kanapén, előtte bemutatkozik az apának, és megtöri a csendet:

-Elnézést kérek, hogy ez a lányukkal így alakult, sajnos már nem csinálhatom vissza, feleségül nem vehetem, hiszen a magánéletem, a családom, és a karrierem miatt nem tehetem. Viszont arról most helyben biztosítom Önöket, hogy amennyiben a gyerek megszületik és lány lesz, adok neki 1 millió dollárt, az egyik vidéki villám, egy autót a garázsomból, és fizetek ezen kívül minden költséget, amíg fel nem nő.

Ha fiú lesz, kap 1 millió dollárt, vezetheti az egyik cégem, kap egy lakást Los Angelesben, egy autót a garázsomból, és szintén fizetek mindent ami a neveltetéséhez kell.

Ha ikrek lesznek, fejenként kapnak 1 millió dollárt, veszek nekik lakást és autót is, munkát kaphatnak majd a cégemnél, amit utána rájuk hagyok, és szintén mindent térítek amire csak szükségük van gyerekként.

Ezek után megkérdi a lány anyukája:

Ha valami oknál fogva nem születik meg a gyerek, akkor mi lesz?

Az apuka az öltönyös férfi vállára teszi a kezét és így szól:

-Akkor újra próbálkoznak, nem igaz?

2023. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
80%
Borsodi szitu.
dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Rex Hunter ***** válasza:
29%
Hát szerintem az abortusz lenne a legjobb, bár én ellenzem. De a korára, éretlenségére tekintettel ez irányú törekvés kellene. Amúgy miért nem védekeztetek (gumi, fogamzásgátló tabletta)? Nekem is volt 17 éves csaj, akit keféltem 33 évesen, de védekeztünk. Nem volt semmi gond. Imádta a kiscsaj a dolgot és sokat csináltuk, de ésszel!
dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%
35 évesen ezt kérdezed? Vannak bajok...
dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 Senior Séf ***** válasza:
62%
Szóval 35 éves fejjel az ezt az oldalt uraló tiniktől kérsz tanácsot.
dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
A gumit nem szeretem. A tabihoz meg fiatal. Abortusz szóba sem jöhet. Nem leszek gyilkos.
dec. 4. 13:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!