Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy "jópasinak " tetszhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "jópasinak " tetszhet egy nem annyira jónő?

Figyelt kérdés

Társkeresőn talált meg elsőnek de nem "szivesztem" vissza neki úgy gondoltam ő más "kategória" mint én.

Én alacsony husi nő vagyok ő pedig elég magas nagyon izmos, sokat sportol.

Tetszik nekem de nem tudom elég vagyok e neki. Tudom butaság ezt éreznem és lehet ezzel rontom el az egészet.

Bekövetett és a képeim is likeolta, (igen ez sem nagy dolog talán). Nem tudom kezdjek e el vele beszélgetni. Ne agyaljam túl inkább? Szerintetek tetszhetek neki? Én aki nem valami sportos alkat? Sokan lebeszélnek róla mondván egy ilyen kaliberű férfi max csak szexet akarhat egy nem vékony nőtől.



dec. 1. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, sokszor látni egy full átlagos nőt, magas jó kiállású pasival.
dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem valószínű, hogy a külsőddel van baj, viszont ez a "szivesztem" elég sokat elmond... mondjuk jó pasi is lehet ilyen szinten, szóval hajrá :)
dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tetszhetne egy ilyen pasinak egy alacsony husis csaj?
dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva biztosan tudom, hogy igaz, hiszen egy gyönyörű nővel élek és max átlagos a külsőm :)
dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3

Mostanában kicsit csökkent az önbizalmam, ért pár csalódás így nehezen hiszem el, hogy tetszem valakinek.

Fogytam is pár kilót azt hittem dob egy kicsit az önbizalmamon de nem így lett.

dec. 1. 17:46
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

#5:

Én régen vékonyabb voltam, nem túl izmos, de vékonyabb. Manapság pocakosabb alkat vagyok.

Mindig is a husisabb csajok jöttek be. Később el akarok kezdeni úszni, esélyes, hogy elég izmos leszek, mert sajnos ilyen a genetikám. Én jobb szeretem magamon és a partneren is, ha van mit fogni.

Ez nem a külsőm kérdése, én bármilyen alkat is vagyok, attól még az ideálom nem változik.

dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

5. Ne gondold ezt, minden nő gyönyörű!


Én ks hasonlóan érzem magam sokszor, bár én még most is szeretnék fogyni. Én is husisabb vagyok, tetszem másoknak is, bár a páromom kívül egyértelmű hogy nem tetszik más.


Szóval ne csüggedj! ❤️

dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Amennyiben a jó pasinak nincs pénze, akkor hosszútávon meg kell elégednie, egy átlag nővel. Ritka kivétel van
dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
akár el is kezdhetsz te is sportolni
dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9

Nem írtam, hogy nem sportolok.

Amit az egészségem enged megteszem. Szívbeteg vagyok + vannak még problémáim de ennek ellenére mozgok.

30 kilót fogytam is de nekem nem tökéletes a testem és még mindig duci vagyok.

dec. 1. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!