Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hány évesen nyaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hány évesen nyaltatok először puncit? Emlékezetes volt? Ekkor volt az első szex is, vagy az később?

Figyelt kérdés

dec. 6. 07:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Kb 18 és nagyon fincsi volt
dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 évesen, a legelső barátnőm még nem engedte. Nem volt különösebben jó, de rossz sem, örömmel csináltam ha ezzel tudtam kielégíteni vagy benedvesíteni bármelyik partnerem. Jelenlegi barátnőm nem élvezi így ritkán szoktuk.
dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, egyből nagyon tetszett, ekkor volt első szex is
dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam nagyon finom volt
dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Kb 16 lehettem. Hamarabb volt a szex, de nem sokkal később nyaltam. Izgató volt nagyon.
dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
19 évesen, nagyon finom volt. Azóta is a kedvencem. Akkor volt a szex is először.
dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

16 voltam. Isteni finom volt. Frissen borotvált, mosott. Nyaltam+ujjaztam vagy egy órán keresztül! A lány tiszta lucskos volt már, sokszor elélvezett. A végén már könyörgött hogy másszak rá és rakjam be végre a 🌳szom!

Úgy ment be mint kés a vajba! 😁

dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
14 voltam, egy 26 éves nő tanította nagyon tetszett, először fura volt hogy irányított. Szex rendes szex később volt, csak orálozunk először.
dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Kb 40. Sok év dugás után. A feleségem nem annyira rajong érte. Pedig én szeretem az illatát. De az kevés ahhoz, hogy nyalhassam.
dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
16 voltam. Egy évig csak oraloztunk. más ízre számítottam, de finom volt és természetes. Azóta is a kedvencem.
dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!