Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 év körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli lányok! Ha egy jóképű, 35 éves, jól szituált, kedves pasi leszólítana, és pénzt ajánlana, hogy elégítsd ki, te megtennéd? Akár csak kézzel, vagy szájjal, nem lenne muszáj szexelni vele... Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Négyszemközt kérdezi meg, szóval más nem tudna róla...

dec. 17. 15:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

9-es


Nyilván vannak ilyenek de ez messze nem az átlag.

dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, de az itteni műfelháborodott válaszok akkor is komikusak. Mintha valami teljesen irracionális dologról lenne szó. Miözben mindaz, aki megtette, ugyanilyeneket gondolt, hogy ő nem olyan, ő aztán soha. :D
dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

12.


Lehet neked ez mindennapi de nekem irracionális mert egyáltalán nem normális dolog. Ha ilyet akar valaki keressen prostit.



Mi közöm van nekem ahhoz hogy más mit mond vagy csinál? Semmi köze az én gondolataimhoz/érzéseimhez.


Van aki bele megy de a legtöbb nő ott fog hagyni.

dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%

Ironikus, hogy tobb ferfi valaszolt a lanyokhoz szolo kerdeshez, meghazudtolva a hozzajuk szolo kerdeshez iro valaszukat :D

ferfiak

dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
3%
Ha senkinek semmi köze a gondolataidhoz, akkor nem kell őket itt megosztani. :D Azért írsz ide, mert valami emberi interakcióra mégis igényed van. Annyira képmutató itt önérzeteskedni, amikor senki nem kényszerít a fórumok használatára.
dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

15-ö


Erre reagáltam "Miözben mindaz, aki megtette, ugyanilyeneket gondolt, hogy ő nem olyan, ő aztán soha"


Az én véleményemnek mi köze van ahhoz hogy más mit mond?


Sértegetni tudsz, szövet értelmezni nem.


Nőkhöz szólt a kérdés de te majd megmondod hogy ki mit gondol. Nagyon ügyes vagy 👏

dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
32%

Ha az neked sértés, hogy a miniatűr buborékodon kívülről szól hozzád valaki, akkor szerintem hívjál rendőrt, mert ez már majdnem erőszak. :D

Ugyanannyi jogom van leírni, hogy a pc kommentek és a valóság között nagy a szakadék, mint neked megmagyarázni, hogy az eső amúgy felfelé esik. :)

dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Kedveském, tudom hogy nem tapasztaltad még az oldalon, hogy egy hozzánk címzett kérdéshez tényleg mi válaszolunk. Kérdezték hogyan reagálnánk, leírtuk. Nem tetszik? Semmi baj, van/lesz alkalmad erre tanítani a lányod ;)
dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

17.


Arrogansan, mindentudóan sértegetsz, okoskodsz és feltételezel. Egy értelmes ember ilyet nem tetsz, olyat még pláne nem hogy oda megy random nőkhöz és pénzt ajál nekik a szexért. Egy nő már ki se mozdulhat otthonról nyugodtan mert ezt kapja és persze még mosolyognom is hozzá.


Tudom nagyon nehéz elhinni hogy minden nő k$#rva és ha egy férfi fütyül már ugrik de sajna nem, ez csak a te valóságod .Nehéz lehet feldolgozni hogy a kommentek alapján se ez jön ki, írj még párat hátha változik a mérleg a te javadra.


Mindig azt hiszem hogy nincs lejjebb de aztán rájövök hogy mégis. Már azt se lehet írni hogy nem fekszek le idegenekkel pénzért és nem szeretem ha prostinak néznek mert egyből "képmutató" leszek. Majd jön egy idegen pasi aki megmondja mit és hogy gondolnak a nők hisz jobban tud mindenkinél mindent.


Sajnálom de igy nem lehet komolyan venni téged. Szép estét

dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Kedves 19.


Ne butítsuk le ennyire a kérdést.

Nem odaszólok valainek, hogy l*sz0psz-e egy tízesért.


Nyilván ha ránézésre nyitott lehet, leszólítom, ha kommunikatív, megkérdezem van e párja, hol, él, dolgozik-e, stb.


Nem az aranyásó ribiket keresem, hanem egy olyan átlag fiatal lányt, kilógó derékkal, trapézgatyában, oda nem illő sportcipővel, farzsebben telefonnal, akinek jól jöhet pár ezer forint plusz, szimpatikusak vagyunk egymásnak, és nem az erkölcs bajnoka ennyi idősen, hanem tud különbséget tenni érzelem és élvezet közt. Volt már ilyen kapcsolatom, de nem random szólítottam le. Nem volt ribi, bármennyire is ezt ragasztanátok rá sokan. Kollégista volt, szegény családból. Őt idézem: Most mivan abba, ha kiverem neked, mindenki fogott már .... Nem csókolóztunk, mert ő csak azzal csókolózik, akibe szerelmes. Szóval az árufeltöltés és a Meki mellett néha nálam kereste meg a zsebpénzét. Jól tanult, végzett, már visszaköltözött a szüleihez, van pasija. Egy átlagos fiatal, aki szerintem semmi égbekiáltó bűnt nem követett el. Szerintem.

dec. 17. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!