Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 év körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli lányok! Ha egy jóképű, 35 éves, jól szituált, kedves pasi leszólítana, és pénzt ajánlana, hogy elégítsd ki, te megtennéd? Akár csak kézzel, vagy szájjal, nem lenne muszáj szexelni vele... Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Négyszemközt kérdezi meg, szóval más nem tudna róla...

dec. 17. 15:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetsz olyan 300-350-et egy estére s tetszel is akkor belefér.De csak gumi.S nincs anál.
dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Kedves 21.


Eltérsz a tárgytól, olvasd el a 20-as hozzászólásom....

dec. 17. 21:11
 23/35 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam.Az hogy neked nincs pénzed megfizetni nem az én gondom.Nem vagyok szegény.Alkalmanként is találkozhatunk,ha ilyen csók minden nélkül érted akkor 100-120..Ha neked ezek drága akkor keress kurvát..Ott már 45-50k egy óra..Azèrt ne hidd hogy egy nőnek 2023-ban 20-25.000-èrt èrsz valamit..Annyièrt ki sem verem neked.
dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Továbbra is eltérsz a tárgytól.

Aranyásó vagy.

A ribi alatt kettővel.

A kérdés az átlagos, hétköznapi lányokhoz szól, akik nem a csodát várják, és nem képzelik magukat luxuscikknek.

dec. 17. 21:36
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlottak már pénzt. De rosszul éreztem magam tőle így szépen vissza utasíottam ezért lekurvázott 😃
dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%

Ebbol nekem az jonne le, hogy barmennyire jolszitualt is, tuti valami gond van vele ha ennyire nem talal not hogy fizeznie kell ilyen dolgokert

18l

dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok aranyàsò kedves kèrdező..Szerintem olyan buta vagy hogy a fogalmàt nem tudod..Megismètlem,diplomàs,jól kereső nő vagyok..Nem a magadfajta csóró..De ha egy pasi mindenkèp fizetni alar vagy tàmogatni,akkor ez a belèpő szint..Inkàbb te vagy szánalmas hogy àrtatlan szegèny nők szemèt akarod 20.000Ft-al elkàpràztatni…Szànalmas vagy..Menj vissza a gyàrba,ott jàtszd magad..
dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Kedves 26.


Nem kell, de nagyon sok idő megspórolható vele. Írogatás, randik, lelkifröccsök. Nem arról szól, hogy érzelmi kapcsolat alakuljon ki köztünk. Egy-egy rövid találkozó, és mindenki mehet a dolgára boldogan.

dec. 17. 22:18
 29/35 A kérdező kommentje:

Kevésbé kedves, jól kereső, diplomás 27-es!


Mivel diplomával, jól kereső állással már biztosan nem 18-20 éves vagy, így a kérdés nem neked szól.


Köszi.

dec. 17. 22:20
 30/35 anonim ***** válasza:
69%
#23 De hisz te is prosti vagy, csak az áron vitáztok.
dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!