Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 év körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli lányok! Ha egy jóképű, 35 éves, jól szituált, kedves pasi leszólítana, és pénzt ajánlana, hogy elégítsd ki, te megtennéd? Akár csak kézzel, vagy szájjal, nem lenne muszáj szexelni vele... Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Négyszemközt kérdezi meg, szóval más nem tudna róla...

dec. 17. 15:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%
Èn 19 vagyok,de 200 alatt megjegyzem hozzàm sem nyúlhatnàl.Sok sikert ahhoz hogy ilyen lànyt talàlj…
dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves 31.


Köszönóm, tehát belemennél a dologba, a kérdés erre irányult.

dec. 18. 11:40
 33/35 anonim ***** válasza:
15%
Nem mondtam hogy nem,csak nem a te kategòriàdnak…Hidd el van az a pènz amennyièrt a fajtàd szopna is..:-)
dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
31%
Simán lehet. Én 29N vagyok. Volt mindenki fiatal, nyilván nem tettem szét a lábam minden jött mentnek, de bulikban elcsattant ezaz. Ha valamennyire ismerem és ha megvan a kémia miért ne lehetne akár szex is. Mennyi szent van itt Te jó ég.
jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömmel (aki 66 éves és tele van pénzzel) utaztam együtt a Mercijével az otthona felé, amikor megérkeztünk, a 20 éves kiscsajok ráköszöntek, akik éppen a háza előtt sétáltak. Azt mondta az ismerősöm, hogy 2 lány már meg volt neki ezekből és csak annyit kellet tennie, hogy meghívta Őket étterembe, meg vett nekik egy-egy pulcsit, plusz egy kis kocsikázás. A felesége kb. annyi idős, mint a lánya.
jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!