Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése prostituáltal?

Figyelt kérdés

18 már elmúltam egy ideje és még szűz vagyok. Sajnos eléggé félénk vagyok és ezen egy kicsit sem segít az hogy eléggé kicsi "szerszámmal" rendelkezem.

Így arra gondoltam hogy elmennék egy prostituálthoz, kurvához vagy ki minek nevezi, hátha segítene kicsit rajtam ez.


Mit tanácsolnátok elmenjek vagy várjak még vele?

Ha elmegyek akkor hol tudnák keresni normálisabb fajta lányokat? (esetleg tapasztalatból ismertek normális ilyen lányt?)

Egyáltalán lesz e olyan lány aki vállal e úgy hogy kezdő vagyok és úgy hogy eléggé kicsi mérettel rendelkezem?


Előre is köszönöm a válaszokat! Megkérek minden negatív embert aki nem tud normálisan hozzá szolni ehez az inkább ne írjon semmi!



dec. 30. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Menjel ha szeretnél. Persze, hogy vállal neki tok mindegy
dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Keresd áfonyát!
dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondanám, hogy ne csináld. Egyáltalán nem vagy semmiről lekésve. Ha szexpartnert akarsz, akkor inkább tinderen keress hozzá olyat, aki szintén arra vágyik csak. Ott élőbb utóbb talál az ember szerintem. De egyébként nincs semmi baj azzal, ha ennyi idősen szűz vagy. 26F
dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne menjél, nagy csalódás lenne. Inkább próbálj ismerkedni.
dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért is gondoltam rá mert így a kisebb méretem miatt nem igazán lenne bátorságom bevállalni valakivel szerelemből. Így legalább lenne egy alapom hogy kipróbálta és utánna hátha jobban mernék kezdeményezni ilyen helyzetekben...
dec. 30. 21:00
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
5. Akkor sem ajánlanám. Nem lennél ettől bátrabb.
dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nqgyon köszönöm mindenkinek az eddigi gyors válaszokat!
dec. 30. 21:08
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

"eléggé félénk vagyok (...) eléggé kicsi "szerszámmal" rendelkezem." - és ezen hogy segít a fizetett?


Bevállalni bevállal mindegyik. Hamar elmész de ugyanannyit fizetsz. Könnyű pénz neki.


Ellenben ettől nem leszel sem bátrabb sem lesz tőle nagyobb méreted. Annyi fog változni, hogy nem leszel többé szűz, és ha megkérdezik hogy ki volt a szerencsés, vagy hazudsz vagy megadod a csaj számát :))


A méreted pont egy kapcsolatban lesz mellékes, ott a nők esetében az érzelmek (meg aztán te is) kompenzálnak ezt-azt.


Az önbizalmad is egy normális kapcsolattól (és önfejlesztéstől) lesz, hisz megtanulod az értékeidet és akkor már nem kérdőjelezed meg, hogy mennyit érsz.

dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Én vagy 10 évvel később vesztettem el fiúként. Abszolút ráérsz még. Szerintem várj még ezzel. Ahogy az előbbiek is írták, nem leszel sokkal előrébb egy prostis alkalom által.

A szociális készségeid meg így is úgyis fejlődhetnek még sokat (suli, egyetem, munkahely). Próbálj barátkozni, ismerkedni. Idővel eljutsz addig, hogy már készen állsz a szexhez, és nem leszel félénk.

Ha ez túlságosan is foglalkoztat, és úgy érzed, szexuális életben le vagy maradva másokhoz képest, teljesen megértelek, ezt én is éreztem sokszor. De megéri várni egykét évet. Tedd félre a frusztrációidat, és inkább fejleszd magad másban (sport, tanulás stb.).

dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem simán menj el.

Nekem is elöbb lett jogsim mint voltam csajjal, mindegy ki az első csak legyél túl rajta.

Az meg baromság, hogy nem leszel bátrabb...nekem is az önbizalmammal volt baj, az első után sokkal felszabadultabb, magabiztosabb lettem és könnyebben ment a csajozás.

Ha egyes hozzászólásokra hallgatsz még 30 évesen is szűz leszel, várva az igazit.

dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!