Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése prostituáltal?

Figyelt kérdés

18 már elmúltam egy ideje és még szűz vagyok. Sajnos eléggé félénk vagyok és ezen egy kicsit sem segít az hogy eléggé kicsi "szerszámmal" rendelkezem.

Így arra gondoltam hogy elmennék egy prostituálthoz, kurvához vagy ki minek nevezi, hátha segítene kicsit rajtam ez.


Mit tanácsolnátok elmenjek vagy várjak még vele?

Ha elmegyek akkor hol tudnák keresni normálisabb fajta lányokat? (esetleg tapasztalatból ismertek normális ilyen lányt?)

Egyáltalán lesz e olyan lány aki vállal e úgy hogy kezdő vagyok és úgy hogy eléggé kicsi mérettel rendelkezem?


Előre is köszönöm a válaszokat! Megkérek minden negatív embert aki nem tud normálisan hozzá szolni ehez az inkább ne írjon semmi!



dec. 30. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
10-es gondolom, te nem prostival voltál először…
dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Én is későn vesztettem el 23 voltam . 18 évesen sokat gondolkodtam, hogy elmegyek fizetősre, inkább nem mentem . És így utólag jól döntöttem . A lány nem a barátnőm volt csak megbeszéltük , hogy találkozzunk nálam . Oké már messengeren azt a részét megbeszéltük már és tudtuk nem egy sima tali lesz.

Izgulni izgultam, de minden jól ment . Párszor még össze járogattunk azután meg lett barátnő igy befejeztük .

dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
76%

És szerintem ne menj el . Attól nem leszel több . Fogj egy csajt nem kell topnak lennie plusz az önbizalmad is nagyobb lesz, hogy nem fizették érte hanem magad miatt fog lefeküdni veled .

Enyém se huh de nagy oda lent , ügyesen kell használni meg max jóval odaadóbb leszel mint az átlag .

Előző válaszoló voltam még.

dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek a válszokat!!
dec. 31. 14:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, először inkább erotikus masszázsra menjel, én is úgy kezdtem anno

Ott meg tudod tanulni az intimitás alapjait, és egy kicsit jobban meg tudod ismerni a saját testedet, mint mielőtt életedben először szexelsz. Szüzesség elvételre a szőke hajú Rachelt ajánlom, én is vele vesztettem el, mostanra viszont nagyon drága lett.

A másik pedig, hogy én is kicsinek tartom a szerszamom (szerencsére vastag, de 12-13 centinel nem több), ettől függetlenül három rosszlanyozas után bátran azt tudom mondani, hogy jó vagyok az ágyban, mert egyrészt a kis meretemet sok minden mással tudom kompenzálni, másrészt pedig az abszolút nullarol indulva rengeteg magabiztosságot szedtem össze. 21/F

jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*három év
jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 mennyi volt régen és mennyi most Rachel?
jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35 volt, mikor utoljára jártam nála 2022 novemberében, azóta legalább 45-50 az órája...
jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!