Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz ügyes egy férfi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz ügyes egy férfi? Mitől lesz vele jó az együttlét behatolásos része?

Figyelt kérdés

Petting, előjáték már volt, ebben sikerült orgazmust elérnem.

De behatolás még nem volt. Ilyenkor mit kell csinálni, mitől lesz jó, különleges?


jan. 12. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Milyen nemű vagy, arra nem jöttem rá?



Amúgy meg póz, szög, idő. Legalábbis nekem ezek számítanak. Meg az hogy a másik nem csak reszel mint egy állat ki-be, hanem ad a mozdulatnak egy kis csavart mozgással.

Én magamtól csinálom de ha te vagy a férfi és a partnered nem csinálja, én ösztönözném arra hogy "jöjjön elém" a csípőjével ha olyan a póz. Az nagyon jó, nekem legalábbis xd



Minden olyan póz ahol a csikló belső része erőteljes stimulaciot kap. Hátulról pl, vagy ha jól összehajtogatod misszionáriusban (már amennyire fizikai korlátaitok engedik tehát ne törd a medencéjét el). Még oldalról ilyen Abc-zősben jó tehát nem a teljes kanál, hanem így behajtod L alakba te meg egyenesen.


Amúgy ezen felül mégis a legfontosabb az, hogy a nő élvezze az egészet olyan értelemben hogy legyen érzékeny a hüvelye. Most ezt sokan izelnek hogy fu ez adottság, persze, az is, de az is fontos hogy a nő nőként behatolással is maszturbáljon, kitapasztalja hogy a hüvelyében is mi hol van és ott milyen mozgást szeret ha csinál a másik. Mert van ez a nyomogatós hivotató ujjas dolog, de hiába ha a te párod inkább azt szereti ha ki be húzod az ujjbegyedet a huvelye felső falán.

jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Meg hogy élvezd te is, és élvezd hogy a másik élvezi, nekem ez legalabbis nőként fontos hogy látom a másikon hogy jó neki ami történik és nem stresszel meg nnézeget,hanem átéli a dolgot. + Élvez engem úgymond, simogat, szorít, nyomogat közben. Nyilván nem úgy szorít h megfojt meg kitepi a karom, hanem dagadt vagyok és ha így megszorítja a felkaromon a hust vagy a belemet gyurmázza az nagyon bejön.
jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ja basszus szóval ugyanaz mint más esetekben, figyeld mire hogy reagál. Ez még nagyon értékes ebben a behatolásos szituban, jegyezd meg ha van olyan póz vagy mozdulat így az elején amin látod h na ez nagyon bejön és használd fel
jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Tegyél egy párnát a csípője alá és ne tedd be neki egyből tövig! Sőt lehet később is elég csak félig, a lényeg hogy a hüvely elülső részét stimuláld a péniszeddel. Kézzel is rásegíthetsz a csikló izgatásával, ha igényli.
jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minimum 30 cm hosszó és 43 széles

Más tuti nem dominál

Esetleg ha van szakálla

jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!