Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Összejönnétek olyan férfival akiről kiderül, hogy régen sokat k*rvázott?

Figyelt kérdés
Ha Kb ilyen 15-20 prostival volt legalább.

jan. 24. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
70%
Nem
jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképp.
jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Egy mai átlag csajt legalább 50 pasi megdug mire megállapodik, szóval kispista vagy ezzel. Meg amúgy sem kell mondani. A csaj is azt fogja állítani, hogy te vagy neki a 3. vagy 2...
jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Soha
jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Ezekszerint a nőknek sokkal jobb az olyan srác,pasi aki inkább veri napi 4x, és ha szarul csinálja még gyors tüzelő is lesz belőle, mint hogy inkább van némi tapasztalata...Grat. Le a kalappal csajok. Remélem nektek meg nem baj, ha nem jön össze egy pasi se olyan nővel akinek vibrije van...
jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Az én férjem is kurvázott fiatalon. Állítása szerint nem is volt előttem komoly kapcsolata.

27 éves volt amikor összejöttünk.


Mondjuk, így utólag azt mondom, meglátszik a szexuális és párkapcsolati kultúráján...

Végül ő döntött úgy, 16 év után, hogy továbbáll.

jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem. Ha sok csaja volt hát egye fene, de a prostik gondolatától undorodnék.
jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Én voltam prosti (vagyis hát sugar baby fix partnerekkel, nem futószalagos napi 5 kuncsaftos csaj), és még így sem járnék olyannal, aki prostizott. Én azért csináltam, mert kellett a pénz, de ő miért? Vagy azért, mert lúzer és nem tud nőzni, vagy valami beteg perverz, akit ez izgat. Egy biztos, egyik opció sem szimpi.
jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Pfúj..
jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

8


De most komolyan, hogy lehetsz ilyen nagyra magaddal, miközben eladtad a testedet... 🤦

Kellett a pénz 😂

Nekünk meg a szex.

Nyilván ez az egyszerűbb módja, ahogy qrválkodni is "egyszerűbb", mint beállni a gyártósor mellé.

jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!