Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Összejönnétek olyan férfival akiről kiderül, hogy régen sokat k*rvázott?

Figyelt kérdés
Ha Kb ilyen 15-20 prostival volt legalább.

jan. 24. 18:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem fogjátok fel, hogy ha egy nő nem akar még megállapodni, akkor még átlag alattiként is simán talál magának szexpartnereket, míg egy férfi átlagosként is nagyon nehezen.
jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Én igen. Mindenkinek van múltja, engem ez sosem izgatott. Mellettem ne k*rvazzon, amugy semmi közöm hozzá, hogy előtte mit csinált.
jan. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
8. Általában szégyellni szoktam hogy vannak nőgyűlölő gondolataim, de azt egy percig nem fogom szégyellni, hogy az olyan kettősmércés szemeteket mint te.
jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

“ Kellett a pénz 😂

Nekünk meg a szex.”


Igen, pont ez a lúzerség benne. Ingyen nem megy? Mondjuk én nem bánom, mert nektek köszönhetően tudtam megszedni magam :D

jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14. Neked is csak addig fog menni, amíg fiatal vagy, és szép. 40 felet meg majd örülsz ha valaki bottal megpiszkál!
jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
#15 hát igen, ilyen az élet, megöregszünk. De addig ütöm a vasat, amíg forró. És van annyi eszem, hogy nem eltapsolom, amit megkeresek, hanem befektetem, hogy majd 40 felett se kelljen sírnom :D
jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
16. Egy igazi k@rva vagy! Nagyon menő!
jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16: te komolyan azzal büszkélkedsz hogy k*rválkodsz? 😆😆😆😂😂
jan. 25. 15:15
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Büszke vagyok rá, igen. Mivel ehhez jó külső kell, kemény kondis munka. Jó nyilván olcsó kva bárki lehet, de luxusprosti nem🤣
jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

14


Te is megkereshetted volna a pénzt tisztességesen is, de nem ment, mert egy lusta tróger vagy, inkább árultad a tested...

jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!