Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlag 20 körüli csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag 20 körüli csaj azért nem pasizik egyetemen, meg táncol discoban lányokkal csoportban fiúkkal nem törődve, mert társkeresőkről már vannak szexpartnerei?

Figyelt kérdés

febr. 1. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Privátokra nem fogok válaszolni.

(9. voltam)

febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
akkor nem is írok privátot, csak kár, hogy pont most írtad le, hogy élőben nem... de ha privátban sem, akkor elmehetnél apácának
febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk mert nem szeret bulizni, vagy nem akar ismerkedni? Mi ebben a hihetetlen? Nem vagyunk egyformák.

Megjegyzem, egy csomó évfolyamtársnőm volt aki szökőévente jött le bulizni, mert nem komálta a részegeket (egyetemi bulin meg bőven van belőle - de jó is volt fiatalnak lenni :D) mégis volt pasijuk.

febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

#12: ne haragudj, de neked szövegértési gondjaid vannak?

Konkrétan azzal kezdtem, hogy lehet nem akar ismerkedni. Én sem akarok jelenleg, nem hinném, hogy ezt agyon kéne magyaráznom. Attól, mert egy topicban leírom, hogy nő vagyok, miért kell rögtön arra gondolni, hogy ismerkednék? 😭

febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát a Badoo, Tinder szexi vagy nem partnerkeresők nagyrészt üres profilokkal nem is az ismerkedésről szólnak.
febr. 2. 11:06
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezernyi ok miatt lehet kihagyni az egyetemen az ismerkedést. Lehet az amit írtál. Lehet van kapcsolata / távkapcsolata. Lehet meleg. Lehet high functioning depressziós. Lehet csak túl fáradt hozzá. És lehet csak el akarja kerülni hogy olyannak ismerkedjen akivel még X évig egy helyre kell járnia. És emellett kismillió oka lehet. Többek között az is hogy csak nincs kedve vagy energiája az egészre.

Nem lehet ezt így megmondani.

febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Valahogy mintha a csajok 9/10-e mindenhol leszrná az élőben pasizás témát és a telefonját nyomogatná. Ezért gondoltam hogy biztos megszervezik telefonon estére valamelyik menő sráccal a dugást úgy hogy a többiek nem tudják, vagy valami Tinder-es szépfiúval.
febr. 2. 13:15
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
17 es vagyis a kérdezővel teljesen egyetértek énis pont ugyanezt gondolom mintha én irtam volna ezt.
febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem érdeklődők az ismerkedés után, bulizni se járok, Tinderen ismerkedtem 2 hónapig, ott találtam valakit hosszú távra, nagyon megszerettem, most szakított velem fél éve, azóta sem vagyok rajta túl, és nehezen viselem az emberi kapcsolatok végét, tehát távol is tartom magamat tőlük. Bulizni nem szeretek, egyenes rühellem ezt a partizós bebaszós témát, meg a sok embert, fantasztikusan elvagyok egyedül is. Nem mindenkinek a pasizás, kapcsolat, kúr*s b*aszás körül forog az agya, akkor sem ha amúgy szereti. Mert én is szeretem, csak nem akarok mindenkivel, se a tinderről, se sehonnan, nem érdekelnek ezek a férfi-nő intrikák, szándékosan tartom távol magamat az ismerkedéstől. Energiám sincs rá, a hetem minden napja be van táblázva, ha nem dolgozom, akkor egyetemen vagyok, meg a könyvtárban ülök, ha nem az egyetemen vagyok, akkor dolgozom, ha egyik se, akkor meg edzésen vagyok, vagy szeretnék pihenni, egyedül lenni, hobbizni, stb. Rohadtul nincs időm minden hónapban arra időt pazarolni, hogyra pazarolni az időmet, hogy valaki elfogadjon maga mellett, meg minden héten randira járni, vagy várni hogy valami legyen. A korombeliek többsége úgyis nyomorék, egyetemen, élőben meg pláne. Persze ez csak az én véleményem, nyilván ne vegye magára senki.


22/N

febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!