Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön hány átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön hány átlag férfi talált már párt magának?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés alatt látom nők válaszát, hogy bezzeg ők is tinderen meg egyéb oldalakon találták meg a párjukat. Arra lennék kíváncsi, hogy átlag férfiakra ugyanez mennyire jellemző? Vagy a nők tényleg csak a felső 10%-al jönnek össze?


(azért a férfiakat kérdezem mert a nők egy jóképű, gazdag srácra is azt mondják, hogy átlagos)


2020. jún. 19. 05:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

Ne nyavalyogj már. Húzz mindenkit (mindom MINDENKIT) jobbra, legyél napi több órán keresztül aktív, írd ki, hogy komoly kapcsolatot keresel és ha egzisztenciálisan megfelelsz, akkor hetek, hónapok kérdése és találni fogsz egy 2 gyerekes duci romalányt, aki szívesen odaköltözik hozzád, de ha a korkülönbség nem akadály, akkor 40-50 közötti, elvált, rövidhajú, háziasszony formájú nő is összejöhet.


A kulcsszó "kitartás", tudod, mint a régi népmesékben, csak neked nem 7 próbát kell kiállnod meg sárkánnyal megküzdened, hanem talán hónapokon keresztül nők egóját növelni, virtuális lelki szemetesládába átmenni és végül elnyered méltó jutalmad.


Tudod, ahogy az itteni matematikusok is megmondják: ugyanannyi nőnek van párja, mint férfinak. És mivel a társkeresőkön az arányok is valahol ott vannak, hogy 10x több a férfi, mint a nő, így adja magát ez a dolog, hogy miközben a legcsúnyább lányok is dúskálnak az udvarlókban, akik közül kiválasztják a legjobbat, addig a férfiak 90%-a hoppon marad.

2020. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Első és utolsó:

Az egónövelés alatt azt érted, hogy normálisan beszélsz egy nővel és esetleg miattad mosolyogni fog 5 percre a sok dolga és kilátástalan körülményei mellett? Óh te szegény. Meg ne szakadj már. Egyébként addig minek akartok párkapcsolatot amíg ilyen szinten irigyek vagytok?

2020. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Egy sem. Minden nő ugyanazt a néhány férfit húzza jobbra vagy méltatja válaszra, a legjobban kinéző 5-10%-ot.
2020. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan 12345 naponta világszinten. Magyarországon nagyjából 211. Ebből Budapesten 134. Felső-Piripócspusztán 1, míg Chernelházadamonyán legalább 2-3 ember.

Remélem segítettem...

2020. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy a nők tényleg csak a felső 10%-al jönnek össze?"


Hol van ennyi férfi? Baromság amit írsz.

2020. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5# Azt szokták mondani a nők, hogy inkább egyedül maradnak ha nem találnak senkit. Tehát aki nem talál valakit az nem adja lejjebb az igényeit.
2020. jún. 19. 08:35
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Nézz már szét az utcán! Nem tudom ti hol a fenébe éltek?

Nem csak a jó pasik mászkálnak nőkkel!

N27

2020. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

#5: hogy hogy hol van ennyi férfi? A kérdező szerintem arra utalt, hogy szerinte a férfiak felső 10%-ával szeretnének csak összejönni a nők, és ha akinek ez nem sikerül (hiszen több nő van, mint a férfiak számának egytizede), azok inkább nem jönnek össze senkivel.


Persze, hogy mit értett a kérdező az alatt, hogy "felső", az nem került definiálásra - gondolom, külsőre és anyagiakra gondolt, ahogy az ilyen kérdésekben ez rendre elő szokott jönni.


@Kérdező: vagy ne Tinderen akarj ismerkedni, vagy ne legyél átlagos. Ha egy átlagos külsejű srác vagy valóban jó belsővel (értelmes, humoros, jóindulatú), akkor élőben sokkal több esélyed van.


Személy szerint nekem volt pár randim Tinderről, de semmi komoly nem alakult ki sajnos. 28/F

2020. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Bakker ezeket a felső 10% agymenéseket nemzetközileg rémhírterjesztésnek kellene minősíteni... Olyan szinten megeszik ezeknek a szerencsétleneknek az agyát ezek az "eszmék", hogy lassan rosszabb mint a drog.
2020. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

8#: el nem tudom képzelni, hogy mennyi ideig kell fennlenni és mit kel lcsinálni ahhoz, hogy Tinderről valaki randiig eljusson. Nekem fél év alatt ha volt 5 matchem akkor szerintem sokat mondok. Ebből is kb. 1 csaj írt vissza, az is pár mondat után lelépett.

Pedig nem tartom magam csúnyának, nem kevés nő mondta, hogy amúgy jóképűnek tart és nem érti miért nicns senkim.

Na mindegy, de tényleg furcsa, hogy ha az ember még odáig sem jut el, hogy egyáltalán beszélni tudjon valakivel, akkor mit ront el.

Mit lehet abban elrontani, hogy felrakok egy képet és írok egy rövid leírást magamról? Érdekes...

2020. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!