Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás? 44 férfi vagyok

Figyelt kérdés

A gyerekek és a pénz miatt vagyunk együtt..

Én előhoztam már, Hogy engedjük el egymást és osszuk el ami van..

Erre jött azzal,hogy ezt meg azt a gyereknek vettük….

A vége az hogy én jöhetek el albérletbe semmi nélkül…

Perelni érdemesebb e? Vagy maradni és szeretőt keresni?

Esteleg van olyan nő aki hasonló helyzetbe van?



febr. 6. 13:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#14 vagyok Prosti nem opció, de aki többet ad annál egy alkalom 50....100e is lehet 1..2 óra.

Ha ezt meg a helyet intezed akkor nincs semmi gond.

Ha ingyen akarsz akkor ahhoz jól kell kinézni és jó szöveg kell sajnos

febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21

Ez panzióba elvinni a szeretőd és meglepni ajándékkal drágább mint egy prosti…csak szólok……..

febr. 6. 18:09
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nem egyszerű helyzet, sajnos átérzem. Én a szerető tartást választottam, és visszagondolva nem ez volt a helyes döntés. Perelj, ne egedd hogy kisemmizzen, ésszerű keretek között egyezzetek meg a vagyonról. Aztán lépj tovább, keress mást, és élvezd az életet. Fiatal vagy még.
febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anti paladin ***** válasza:
46%

Nem bántásból mondom de ez a gyerek miatt maradunk együtt szöveg, háááát.

Nem példa értékű de én egy ilyenben nőttem fel és inkább váltak volna el a felmenők időben a többévtizedes f@szság helyett.


Plusz a gyerek megérzi a dolgokat és azzal neveled csak igazán amit és ahogy csinálsz, nem azzal amit mondasz.


Ha jó példát akarsz mutatni akkor perelj és hagyd a csába az egészet mert

a, ezzel sz@rrá mérgezed magad és a környezeted

b, na vajon mire tanítod a kölköt? Őszintétlenül élve tökmindegy mit csinálsz, a gyerek is érezni fogja hogy mekkora ótvar az egész.

febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy mi az, hogy mehetsz de minden nélkül? Azért ezt nem ő egyedül dönti el. Főleg ha te vagy a pénzes. Az igaz, hogy nem tudod és nem is kéne kisemmizni de azért azt nem ő egyedül fogja megmondani mit vihetsz és mi marad. Azért ennyire nem lehetsz töketlen, hogy az általad öszehozott vagyonból az asszony kitesz te meg itt sirankozol, hogy jaj, mit tegyek? Talán szólj hozzá te is!

És különben ha a gyerek nála marad akkor nyilván több minden maradhat nekik, hisz a te gyereked is, bár ő is fogja élvezni a vagyont, de ez van. Viszont ha te vagy a pénzes akkor te hamar rendbe jösz neki pedig csak kopni fog a vagyon, vagy legalábbis nem fogja gyarapítani. De ettől fuggetlenul ketten dontötök nem csak ő afelől, hogy mit viszel és mi marad.

febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
13, nana, 10 vagyok, nem a külső miatt választottam.. Röviden annyi, közel hat évet voltunk együtt, és az elején nagoyn is láttuk egymásban a lehetőséget, nem Magyarországon jöttünk össze, mindegy, korábban ismertük már egymást, és minden szóba került, hogy tovább állunk egy harmadik országba, akár valami saját vállalkozás, nem a pénz, hanem az önállóság miatt. Aztán az utolsó egy évbe próbálta megmondani, hogy én mit csináljak, és ultimátumokat adott, és amikről korábban hallani sem akart, házasság gyerek, elkezdte a zsarolást. Amikor kezdődött a dolog, még nem is voltunk kapcsolatban, csak mint régi ismerős segítettem neki, ha nem teszem, az országban sem maradhatott volna, mert valakinek garanciát kellett rá vállalnia. Nyilván nem vagyok bolond, ha egy kapcsolat nem megy, az két emberen múlik, de a másik lejáratásának a megkísérlése aljas dolog.. Meg is tanultam egy életre, hogy ha megtehetem és lesz ilyen párom, legyen egy közös hely, de én mindig is megtartok egy helyet, ahová ha nem megy a kapcsolat visszatérhetek.
febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anti paladin ***** válasza:
Lemaradt, saját családban a felmenők végül elváltak nyugdíj után, ugyanúgy sárdobálás volt mintha még időben váltak volna el, ugyanúgy vagyon megosztási viták voltak, csak előtte még értelmetlenül lehúztak egymás mellett egy fél életet amit mindkét fél bán ahelyett, hogy éltek volna egy tartalmas életet mással.
febr. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!