Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás? 44 férfi vagyok

Figyelt kérdés

A gyerekek és a pénz miatt vagyunk együtt..

Én előhoztam már, Hogy engedjük el egymást és osszuk el ami van..

Erre jött azzal,hogy ezt meg azt a gyereknek vettük….

A vége az hogy én jöhetek el albérletbe semmi nélkül…

Perelni érdemesebb e? Vagy maradni és szeretőt keresni?

Esteleg van olyan nő aki hasonló helyzetbe van?



febr. 6. 13:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Nyilvan a gyerekek cuccai maradnak, de kozos használatú targyaitok csak vannak, azokat kell elosztani. Bar ha valtok, akkor ugy is lesz vagyonmegosztás, ha nem tudtok megegyezni.
febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
10# köszi, neked is egy 👍
febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

10. Egyébként arra lennék kíváncsi, hogy az elején akkor miért őt választottad? Miért? A külseje miatt? Csak ennyi?



Bocsi, de ez nem is a nő hibája ha te választasz rosszul, ez saját döntés volt. Nem mondom hogy a nő nem szemét, de kérlek írd már meg hogy mivel vett le a lábadról, amiért nem láttál tisztán!

febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Igazából ez teljesen normális Cimbora!!

Mit vártál, a nők érdekből tesznek mindent. 1% talán aki önzetlen! Az összes többi csak addig kedves amíg nem teszel neki oda egy gyereket, amint beraktad neki és megszületett onnantól véged mint férfi!

Szex csökken majd megszűnik, pénz bármennyit adzs kevés, aztán ha felmérés emelni a hangod hogy vennél egy új horgász orsót vagy esetleg egy új felnit a kocsira vagy bármi nincs rá keret. A zsebedbe meg van annyi amiből tudsz reggelit venni mert kirazza a lóvét belőled.

Ez a való világ.

Nálam is ez van annyi különbséggel hogy én vagyok a pénzes, enyém minden, nyilván írtunk ügyvéd előtt papírt meg gyerek minden előtt, mondjuk én nem tudnám kitenni őt az utcára, nem vagyok aljas sőt!! De a gyerek se menne vele.

Ez van. Ajánlott egy szerető keresés, aztán ennyit. Jó is mert otthon ugyan az van mint eddig3, a szeretővel még csak a jó van az az 1..2 óra felhőtlen jó aztán megyi dneki haza

febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nálunk is én vagyok a pénzes

Csak én nem írtam papírt…

Most már bánom

febr. 6. 15:05
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Keress szeretőt vagy kurvázz.
febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg hogy tarthatsz e szeretőt.. szerintem ez korrekt és nem kell osztozni.
febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Prosti nem Opcio…

Nem a pénz miatt…

Jobb ha van érzelem is

Olyan nőt keresek aki érzéki

febr. 6. 15:59
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Akkor keress szeretőt, és mond meg a párodnak, hogy ez van.
febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Ha kozosen megegyeztek a nyilt hazassagban ugy oke, de oszinten ha csak egymas hata mogott asjalodtok az a minimalis tisztelet, szeretet is elmulik es megutaljatok egymast. Szoval jobb tisztázni ezt a szeretosdi dolgot vagy valjatok el. Foleg, ha be is szerelmesedik valamelyikotok a szeretobe, utana mar tenyleg nem lesz bekesseg. A no vagy ferfi szereto, ha o is szerelmes alatok fog tenni es akkor mar mindegy ha most elvaltok.
febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!