Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok eljutni orgazmusig....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eljutni orgazmusig. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19/l vagyok. Van egy barátom, és már nagyon sok mindent próbáltunk, de nem tudok eljutni orgazmusig. Ha magamnak csinálom, akkor el tudom érni. De ha a párommal csinálok bármit is, nem jutok el a csúcsra. Természetes hogy nagyon jó érzés amikor együtt csinálunk valamit, de nem visz fel az orgazmusig, pedig tényleg nagyon igyekszik. Mi lehet ennek az oka? Találkoztatok már ti is hasonló helyzettel?

febr. 29. 06:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltátok, hogy szex közben izgatod magad?
febr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy orálozni is szokott de attól sem tudok elmenni😞
febr. 29. 06:43
 3/18 A kérdező kommentje:

#1

Szex közben valahogy nem tudok úgy magamhoz nyúlni

febr. 29. 06:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, az a pasinak is extra izgató.
febr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fejbe kéne ellazulnod semmi más nem kell.
febr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kellene izgatni a csiklód is, vagy képtelen vagy kellően ellazulni, és tudat alatt gátlásaid vannak, olyan is van.
febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Pasicsere. Sajna van amikor nincs más megoldás...

23L

febr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben és orál közben sem tudtam soha elélvezni. Vagyunk így egy páran nyugi. Miért nem tudsz közben magadhoz nyúlni? Pedig ez lesz a megoldás. Te is elélvezel, és hidd el a pasidat sem fogja zavarni ha elég érett fejben, hogy nem ellene vagy hanem segíted. A legtöbb férfi nagyon is élvezi ha szex közben egy nő magához nyúl.
febr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 StevenUp ***** válasza:
94%

Ügyesebb pasival kellene kezdeni. Illetve ha ragaszkodsz ehez a csávóhoz akkor valóban sokat segítene, amit fentebb írtak, hogy fejben ellazulsz. Hajszolod az orgazmust mert szerinted kötelező lenni. Ez görcsösséghez vezet amitől nem lesz orgazmusod, ami görcsössé tesz...

Sokat segít a kommunikáció is. A szád nem csak evésre való, szexualitáson belül ezen kívül még pár dologra használható hidd el.

febr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is a legegyszerűbb lenne egy másik pasi...

26N

febr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!