Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok eljutni orgazmusig....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eljutni orgazmusig. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19/l vagyok. Van egy barátom, és már nagyon sok mindent próbáltunk, de nem tudok eljutni orgazmusig. Ha magamnak csinálom, akkor el tudom érni. De ha a párommal csinálok bármit is, nem jutok el a csúcsra. Természetes hogy nagyon jó érzés amikor együtt csinálunk valamit, de nem visz fel az orgazmusig, pedig tényleg nagyon igyekszik. Mi lehet ennek az oka? Találkoztatok már ti is hasonló helyzettel?

febr. 29. 06:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell emiatt befeszülni. Nekem is volt egy csajom, aki csak úgy tudott elmenni, ha dugás közben a csiklójához szorította a kis vibrátorát.

Engem a legkevésbé sem zavart.

febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

1. A pasim a legjobb pasi a világon csak azért mert nem tudok elmenni, nem fogom dobni őt.


Többieknek köszönöm. Lehet tényleg izgulok amiatt hogy orgazmus legyen és beparázok miatta.

febr. 29. 10:48
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor meg ennyi, az itteni siránkozás helyett tessék szépen kielégületlenül is boldognak lenni a világ legjobb pisije mellett! :D
febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek sokkal több minden kell egy orgazmushoz, hogy mint egy pasinak. A pasiknak csak úgy jön, de a nőknek sokszor tanulni kell a saját testüket.

Mivel olyan szerencsés vagy, hogy a pasid odaadó, ezért ezt szerintem meg is tudjátok beszélni és tudtok együtt gyakorolni és tanulni.


Javaslom elolvasni az Úgy ahogy vagy című könyvet. Részletesen taglalja a női pszichés működést a szexualitásban. Sokat tudsz belőle tanulni.

febr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi az ajánlást. Tényleg igyekszünk, és a pasim is nagyon akarja, és bármit képes megtenni ezért. Ugyhogy remélem jó lesz. Csak kiváncsi voltam, hogy mi lehet a baj
febr. 29. 11:41
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Van amikor csak annyi a baj, hogy két ember nem passzol össze szexuálisan. Lehet hogy baromi jól megértitek egymást, de az ágyban nem megy. Ha neked elég az hogy "a legjobb pasi a világon" de soha életedben nem lesz vele orgazmusod, az a te dolgod. Elég ostoba és szánalmas, nyilván tőled ennyire telik, fontosabb hogy egy "jópasi" fogja a kis kezed. De akkor mi is a kérdés?? Nekünk honnan kellene tudni, hogy a pasid mit és hogyan és mennyi ideig? Ha sehogyan nem tud orgazmust okozni akkor nem illetek össze és kész, ez egy tény amit te is megállapíthatsz. Sosem lesz jobb. Maradj vele mert jópasi. Béke veled!
febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő az első pasi akivel lefeküdtél?
márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Nekem volt hasonló csajom. Mindent próbáltunk. Az illatok nagyon sokat segítenek, stimulálja az agyat. Számold meg szex közben a saját bugyidat, párod gátyáját, sokat csókólódzál közben, érezd a farka ízét, közben masztizz. Az anált próbáljátok ki, az is segíthet. Minden perverzítás előnyödre válhat.

Szadó- mazó játékok. Lehet kapni csiklószippantó vibráló játékszert, az csodákra képes. Ezzel el fogsz tudni élvezni, és akkor dugja be gyorsan, mikor az élvezés fázisában vagy, és vele fejezed be.

márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!