Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nagyobb érték egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb érték egy nő szüzessége, mint egy férfié?

Figyelt kérdés
Holott a férfiakról általánosságban elmondható, hogy nagyobb a libidójuk és ezáltal nagyobb áldozatot hoz(hat) egy férfi, aki ténylegesen az igazira várva akaratból szűz még.

márc. 3. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
59%

Mert egyesek abban a tévképzeletben élnek, hogy ez valami féle érték, amit a nő ad a férfinak.


Az ilyenektől óvjon meg az Isten!

márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
60%

Nem érték. Miért is lenne???

26N

márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
64%

Mert a nőnek nem kihívás elveszítenie a szüzességét, akkor adja oda azt és annak, amikor és akinek csak akarja, így ha mégis megőrizte, nála az jelenti a teljesítményt.


Ellenben egy férfi nem akkor veszíti el a szüzességét, amikor akarja, hanem amikor lehetősége nyílik rá. És ez nagy különbség.


Mindig a lányon múlik, hogy van-e szex. Ha egy lány sokaknak mondott már nemet rá, akkor az a lány értékesebb, mint mások, mert az azt mutatja meg, hogy nehéz előtte megfelelni, és akinek végül mégis igent mond, azt ezzel kiemeli a többiek közül, ő valamiben megfelelt, amiben az előtte lévők nem.


Míg egy férfinek pont az mutatja az értékességét, ha nem jelent neki gondot a szüzessége elvesztése, mert ő olyan fajta, akinek nem mondanak nemet, vagyis többet tud felmutatni valamiben férfiként, mint társai.


Gondolj bele: ha én jelentkezek egy állásra, ahová mindenkit felvesznek, akkor az a munkahely valószínűleg nem színvonalas, nem vár el sokat, nem isnfizet sokat.

De ha van egy munkahely, ahol előttem öten jelentkeztek, viszont mindet elküldték, míg engem felvesznek, akkor én valamiben jobb voltam náluk.


Bizonyos szempontból itt is ez történik. A nő az interjúztató, akinek "el kell adnod" magadat, meg kell győznöd, hogy miért te vagy a megfelelő választás, és nem mások.


Mindig a nő fogadja passzívan a beérkező ajánlatokat a párkeresésben, és a férfi az, aki az aktív fél.


Ha csak nem olyan személyről van szó, aki tényleg ritka, és egymásra licitálnak érte a munkahelyek - van ilyen, és a párkeresésben is előfordul ezerből egyszer, hogy a nő nyit a férfi felé.

márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
54%

A szüzesség csak a vallásos vagy a nőt vagyontárgyként kezelő felfogás szerint érték, egyébként nem az.

A 3-as válaszoló gondolkodása egy incelére hasonlít. Mintha az szüzesség egy portéka lenne, aminek a megszerzéséért versenyezni, "interjúzni" kell. Mintha a szüzességnek önmagában lenne bármi jelentősége. Mintha egy mindenben átlagos (vagy az alatti) szűz értékesebb volna, mint egy szexuálisan tapasztalt, vonzó külsejű, jó természetű nő. Mintha a nemet mondás mennyisége növelné valakinek az értékét.

A legtöbb nő azzal veszíti el a szüzességét, akibe tizen-huszonévesen szerelmes lesz, vagy akit megkíván. Harminc felett a szüzesség vagy tudatos választás, vagy nyomasztó teher.

márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
16%
Én örömmel vennék le ilyen terhet a terhelt nőről. ;)
márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
0%
#5 én is, de hidd el hogy ők nem akarják. Utána már nem lenne miért sajnáltatni magukat.
márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
61%

"Mintha a nemet mondás mennyisége növelné valakinek az értékét."


Mert növeli is. Aki mindenkinek igent mond, az nem igényes, nem válogatja meg, kivel van, így semmiben nem emel ki engem az, ha nekem is igent mond, az nekem nem kiváltságos helyzet, az nem érték, mert ami ingyen van, az annyit is ér.

Ha egy mő mindenkinek nemet mond, DE nekem mégis igent, az kiváltságossá tesz másokkal szemben.


És ugyanígy visszafelé: aki férinak senki nem mond nemet, mert olyan különleges jelölt, az értéket mutat részéről a többiek között, akiknek meg kell küzdeni a szüzessége elvesztéséért.


Ez nem is feltéltenül a szüzesség elvesztéséig igaz, hanem utána is: kevesebb partner egy nő esetén értékességet mutat, hiszen nehéz neki megfelelni.

Sok partner egy férfinél értékességet mutat, hiszen sokaknál felelt meg.


Hadd ne kelljen most a közhellyel élnem a mindent nyitó kulcsról és a mindennek kinyíló zárról.


Mindig a nő választja ki, hogy kinek mond igent. Ez így van nem csak az embereknél, de a szélesebb állatvilágban is. A páva hímje körbetáncolja a tojót, az pedig vagy megfelelőnek tartja őt, és felkínálja magát párosodásra - ha pedig nem, akkor várja a következő hímet, akinek nagyobb és színesebb tollazat van, és vonzóbban illegeti magát.


A férfi közeledik, de a nő fogadja, vagy utasítja el.

A férfinek közeledni könnyű, de hogy ne utasítsák el, az már teljesítmény.

A nőnek elfogadni könnyű, nála az a teljesítmény, ha megválogatja a jelölteket.

márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
18%
Jól van 7-es, akkor üldögélj még a szüzességeden, csak be ne penészedjen! Te materialista...
márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
71%
#8 Gyerekem van, és házasságban élek.😅
márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
58%
Mert máshogy működnek a férfi és a női ösztönök. A férfi azt akarja, hogy a nő csak az övé legyen, míg a nő ahhoz a férfihoz vonzódik, aki más nőknek is kell.
márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!