Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nagyobb érték egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb érték egy nő szüzessége, mint egy férfié?

Figyelt kérdés
Holott a férfiakról általánosságban elmondható, hogy nagyobb a libidójuk és ezáltal nagyobb áldozatot hoz(hat) egy férfi, aki ténylegesen az igazira várva akaratból szűz még.

márc. 3. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

#33 vagyok:

Tény és való, hogy mindent egyedileg és a saját környezetében kell vizsgálni, majd csak azután lehet valamiféle megállapításra jutni. Ennek megfelelően az én válaszom is általánosító, de csak azért mert a kérdés is ilyen jelleggel fogalmazódott meg, tehát annak megfelelően lehet rá válaszolni.

A tudomány jórésze szerintem is egy bullshit, márcsak azért, mert a legtöbb mindent csak a logikus / kézzel fogható / anyagi oldalról közelít meg, de minden jóval összetettebb ennél. Példának okáért ott a szerelem, amit konkrétan nem lehet meghatározni, maximum körülírni, de leginkább érezni és átélni.

márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
65%

51

A tudomány nem csak az emberről szól, nagyon sok olyan terület van, ami kézzel fogható. Ráadásul attól, hogy megmagyaráz valamit még nem lesz bs. Persze ha te tudomány alatt most a pszichológiát érted, akkor nagyon leszűkíted a dolgot.


Egyébként a szerelemnél sok mindent tudnak kémiával magyrázni:

[link]

márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
78%
Elég butuska okfejtés, hogy a férfi attól értékes minnél több nővel volt már dolga. Nálam ponthogy előnyösebb, ha szűz egy férfi annak ellenére, hogy vonzó, mert az pont arról árulkodna, hogy komolyan gondolná velem és nem csak akárhányadik vagyok a sorban. Na most ez összehasonlítva egy olyan férfival, aki úgyszintén vonzó (lenne), de egy nőcsábász - aki bármikor eldob(hat), mivel ez a habitusa - erősen mínuszos számomra. Egyébként én is szűz vagyok, de nem gondolom nagyobb értéknek az ártatlanságom egy olyan férfiénál, aki őszinte szándékkal az.
márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
37%

53: attól még, hogy rád nem igaz valami, nagyátlagban lehet igaz.

"butuska okfejtés, hogy a férfiak magasabbak a nőknél, hiszen az én férjem is alacsonyabb 2 cm-rel, mint én"

márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
0%
#53 "Egyébként én is szűz vagyok" - az látszik a naivitásodból is.
márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
63%

55

Hagyjuk már, mind tudjuk, hogy ezt férfiak akarják úgy látni, hogy "legalizálva" legyen a kalandozásuk. Bele van magyarázva az egészbe egy szubjektív álláspont, ami rám meg pont nem igaz. Ha ennek valaki ellent mond, akkor meg le van degradálva, hogy "hiteltelennek" tűnjön. Ennyit erről! :)

márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
19%
#56 nincs szükségünk a te "legalizálásodra", megvagyunk nélküle is :-) Nem az a gond a véleményeddel, hogy te szűz pasasra vágysz. Na bumm, legfeljebb mi nem fogunk téged megdugni. (Mi sem.) Hanem az a baj, hogy saját magadból általánosítasz. Azt próbálod elhitetni velünk, hogy az a férfi, aki sok nővel lefekszik, nem vonzó a nőknek. Ez pedig maga az ellentmondás: akkor mégis miért feküdt le vele az a sok nő?
márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
34%

Nem szűz nőként is meg tudom erősíteni, hogy komoly kapcsolatra francnak se kéne egy olyan férfi, akinek a századik vagyok a sorban. Ez nem az én kivételes, elszigetelt példám, hanem teljesen értelemszerű, hogy képtelenek leszünk megbízni valakiben, akinek az intimitás egy szimpla ürítés, amihez mindig más lyukat keres a változatosság kedvéért, meg azért, hogy meglegyen az ego boost arra a hétre is.

Egyébként a női szüzesség = érték egy feudális berögződés azokból az időkből, amikor még nem voltak épkézláb védekezési módszerek, a férjurak meg biztosak akartak lenni abban, hogy az asszony az ő gyereküket hordja ki, nem pedig valaki másét kell eltartaniuk és rájuk hagyni minden örökségüket, amikor üt az óra. Kb. ennyi a valódi indok, az eszmefuttatások a biológiáról meg az ösztönökről sokkal inkább szólnak a férfiegóról, semmint bármi másról, ez főleg abból látszik, hogy ezek az emberek attól teszik függővé egy nő értékét, hogy ŐK mennyire érzik SAJÁT MAGUKAT kiváltságos istencsászárnak mellette (a nő általános szexuális szükségletei nyilván nem számítanak).

márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
24%

"Nem szűz nőként is meg tudom erősíteni, hogy komoly kapcsolatra francnak se kéne egy olyan férfi, akinek a századik vagyok a sorban."


Azért a kettő között vannak szintek. Aki minden héten más nővel vannak, lehet, hogy nem vonzóak, de a férfivel szemben, akinek 30 évesen sem volt még párkapcsolata, ösztönösen felvillantja a nőben a piros lámpát.

És azért azt is nehéz lenne tagadni, hogy mindenki tapasztalta, amint a lányok a suli rosszfiújához húznak, hiába a barátok és a szülők intelme, mert "ő belül egy érzékeny fiú", és persze csajozógép, de majd ő megváltoztatja. Majd mikor - természetesen - dobja, vagy megcsalja, akkor a friendzone-os sráchoz megy kisírni magát, akinek meg is mondja, hogy "jaj, miért nem lehet minden fiú olyan rendes, mint te". Arra a felvetésre aztán, hogy hát ő itt van most is, a lány nagyot nyel, és "te egy nagyon kedves és aranyos srác vagy, és egyszer majd nagyon boldoggá teszel valakit, de maradjunk csak barátok".

Majd megy a következő fültágítós, felnyalt hajú, farmerdzsekis sráchoz.

És a kör megismétlődik.

Mert minden lány a népszerű srácokhoz vonzódik ösztönösen, de úgy, hogy majd őmellette "megváltozik".

Nem fog.


"Egyébként a női szüzesség = érték egy feudális berögződés azokból az időkből, amikor még nem voltak épkézláb védekezési módszerek, a férjurak meg biztosak akartak lenni abban, hogy az asszony az ő gyereküket hordja ki, nem pedig valaki másét kell eltartaniuk és rájuk hagyni minden örökségüket, amikor üt az óra."


Ez baromi jól hangzik, hidd el, nem is először hallom, csak az a bibi, hogy nélkülöz minden logikát.

Ez a módszer ugyanis arra, hogy nem volt mással rajtad kívül, csak a legelső szexig működik - de onnantól már ugyanúgy bárkitől születhetnek a gyerekek, szűz volt, vagy sem, nincs lényege.

Nem a logika az erősséget, ugye?


"ez főleg abból látszik, hogy ezek az emberek attól teszik függővé egy nő értékét, hogy ŐK mennyire érzik SAJÁT MAGUKAT kiváltságos istencsászárnak mellette (a nő általános szexuális szükségletei nyilván nem számítanak)."


Már bocsánat, de fordítva ülsz a lovon. Éppen az jelzi a férfi kiváltságos voltát ebben az esetbeb, hogy _megfelel_ a nő olyan igényeinek és elvárásainak, aminek előtte mások nem.

Ez mutatja egy nő igényességét, ebből következően pedig egy férfi értékét.

Megint bicskalik a logika. Ez kettőből nulla eddig.

márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
24%

58

A biológia az biológia. Az ösztönök léteznek. Tőlem tagadhatod őket, de attól még léteznek

márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!