Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nagyobb érték egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb érték egy nő szüzessége, mint egy férfié?

Figyelt kérdés
Holott a férfiakról általánosságban elmondható, hogy nagyobb a libidójuk és ezáltal nagyobb áldozatot hoz(hat) egy férfi, aki ténylegesen az igazira várva akaratból szűz még.

márc. 3. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
32%

Nekem mindegy ki mit tart annak. Az tuti hogy nekem személy szerint vonzóbb a szűz párom mint egy csaj aki rengeteg csávóval csinálta. És kevés fiúval találkoztam aki az ilyen lányokat ideális feleségnek tartaná, ha csak ennyit tudnak róla.


A nőket sem vonzza első hallásra, hogy egy férfi 30 évesen szűz, a férfiakat sem, hogy egy nőben 15 férfi járt..

márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
63%
Az én szememben meg nem az határozza meg egy ember értékét, hogy hány kapcsolata volt. Nagyon lenéző és tárgyiasító, ha az alapján ítélsz meg egy nőt, hogy hány férfi "járt benne". A szexuális aktivitás nem devalváló!
márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
21%
Devalváló? Miii? Én nem nagyzolok ilyen műszavakkal -nem is értem-, de azt tudom hogy a párkapcsolatok száma általában ≠ szexuális partnerek eddigi számával.
márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
67%
#23 Ha buta vagy, jobb, ha nem szólsz hozzá. A szexuális kapcsolat nem feltétlenül párkapcsolat, ilyet senki sem állított.
márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
0%
#22 Általában azok mondják ezt, akik érintettek a dologban.
márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
57%
#25 Negyvenpluszos férfi vagyok, eddig nyolc partnerem volt (#23 kedvéért: párkapcsolatok plusz rövidebb ismeretségek), köztük pár olyan is, akik sok férfival szexeltek már előttem, és képzeld, engem ez egyáltalán nem zavart.
márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel.
márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 Oldfire ***** válasza:
37%
A sok magát modernek tartó elme roggyantnak üzenem, igen a szűzesség érték. A tisztaság jele. Egy férninek igen is nagy megtiszteltetés elvenni egy lány szüzességét.
márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 gergelice16 ***** válasza:
69%

Akik a szexre csak élvezetforrásként tekintenek, és nem értik a mélyebb lelki hatásokat, azoknak a szűzesség sem érték (sajnos ahogy látom, a többség ilyen). Viszont aki a szex előtt tájékozódik, és érti, milyen körülmények között használ a kapcsolatnak, milyen körülmények között teszi azt véglegesen tönkre, annak van esélye arra, hogy egy boldogabb, erősebb kapcsolatot alakítson ki párjával. Ilyen esetben igenis érték a szűzesség. De ehhez kell bizonyos érettség és rálátás, ami gyerekként nem biztos hogy megvan. És sajnos gyakori, hogy miután valaki belerohant a szűzesség elvesztésébe, rákerül egy lejtőre, és már nem mer szembenézni a tényekkel, nehogy meglássa, hogy hibás döntést hozott. Pedig még lenne visszaút...

Tehát én #7-essel értek egyet, és nagyon szomorúnak találom, hogy ennyire lepontoztátok őt.

Én személy szerint házasságig vártam a szexszel, és nem bántam meg. Kicsit sem zavar, hogy nem volt több nő az életemben, és hogy valószínűleg nem vagyok olyan tapasztalt az ágyban, mintha az életemet ennek szenteltem volna. Sőt, nekem anno még külön tetszett is a gondolat, hogy a nászéjszakán mennyire bénázni fogunk majd, és hogy ez mennyire nem fog számítani. Mert ez is azt mutatta, hogy a szex csak egy eszköz, nem pedig a cél. Tehát igen, én 26 éves koromban vesztettem el a szűzességemet, mert én ezt választottam, és örülök, hogy mindketten kibírtuk idáig. Cserébe viszont a feleségemmel való kapcsolatomnak a bizalom az alapja, és nem a szexualitás. Összességében egy boldog házasságban élet, ahol egyébként várhatóan két hónap múlva megjelenik első gyermekünk is, tehát nem gondolom, hogy bármilyen szinten is vesztes lennék.

márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 Senior Séf ***** válasza:
69%
Mert 1Volt a mértékegysége.
márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!