Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen történeteitek vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen történeteitek vannak az első szexuális élményetekről?

Figyelt kérdés

Ha vki nem akarja itt privátba is meghallgatom


F/24



márc. 6. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én 16 voltam, az exem kb. 25. Tudta, hogy szűz vagyok, de nem bírt várni. Leitatott, majd a következő emlékem, hogy ülök a vonaton, és nagyon fáj ott lent, elmentem wcre, és tiszta vér volt a bugyim. Tessék, ez az első élményem. Bár gondolom polírozni akarod a bohócod, és nem ilyen válaszra számítottál.
márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre akarom verni, csak érdekel kinek milyen volt az első
márc. 6. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

#1

nem volt könnyű, de kivertem rá

márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Már sokszor leírtam, most nincs kedvem.

Elég egyedi volt, de hát így jártál. Sorry.

38/F

márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
15 voltam, a pasi nem tudta, hogy szűz vagyok. Nem volt nagy szám.
márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasi is szuz volt es benaskodott,nem tudta feldugni,nem voltam elegge nedves.
márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A baratomat zavarta hogy nekem kicsi volt a peniszem es szoros, mert neki nagy volt
márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
82%
Lehet itelkezni fogtok, de azert megirom. 13 evesen vesztettem el (sajat akaratbol!!) egy 16 eves sraccal, akivel akkor meg egyutt voltam. 12 eletevem vege fele jottunk ossze, szex elott meg volt ujjazas, szpas, minden. fel ev utan elvette a szuzessegem, de mivel mar volt ilyenben tapasztalatom nem fajt, nagyon jo erzes volt. Naluk aludtam, aztan csinalta popsiba is. Imadtam!
márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!