Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok de akkor miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok de akkor miért vagyok irigy másokra hogy ő nem szűz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és férfi és szűz vagyok van egy barátnőm aki ő nem szűz és amikor meg tudtam hogy ő nem szűz akkor miért érzek feszültnek vagy irigy vagy bizonytalannak amikor meg tudtam hogy ő nem szűz? vagy szexuális éhségnek?

márc. 12. 19:12
1 2
 1/19 StevenUp ***** válasza:
88%
Annak, hogy amíg ő élvezi az életet addig te versengeni próbálsz aminek az eredménye ez a nevetséges vergődésed.
márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
75%
Mert nem érted azt, ha mással már lefeküdt, akkor veled miért nem akar?
márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
most akkor van csajod? mert ha te is elveszted, nem fogsz ezen görcsölni.
márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom miért zavar hogy o mar nem szűz mikor en meg mindig igen. miért érzem magam irigynek barátnőmre mintha zavarna valami. pedig járunk és ő kerdezte hog szuz vagyok e
márc. 12. 19:20
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszta, akkor miért nem fekszel le vele?
márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azt sem tudom miert zavaar nekem ennyire hog szuz vagyok mikor a baratnom nem szuz
márc. 12. 19:22
 7/19 A kérdező kommentje:
mert attol felek hogy nem leszek jo, vagy hamar felizgulnek es felek hogy kínos lesz a vege
márc. 12. 19:23
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Bajos ürge vagy az írásod alapján.
márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
elsőre talán ügyetlen leszel, na de utána! orgazmushegyek várnak rátok! tanulj, olvass a testiségről, és hagyd a poreszt!
márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy látom, te még sokáig szűz maradsz, ha ilyen gyorsan dolgozod fel ezt a dolgot!
márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!