Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok de akkor miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok de akkor miért vagyok irigy másokra hogy ő nem szűz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és férfi és szűz vagyok van egy barátnőm aki ő nem szűz és amikor meg tudtam hogy ő nem szűz akkor miért érzek feszültnek vagy irigy vagy bizonytalannak amikor meg tudtam hogy ő nem szűz? vagy szexuális éhségnek?

márc. 12. 19:12
1 2
 11/19 StevenUp ***** válasza:
73%
Így folytatja a kérdező akkor sokáig szűz is marad. A nőjét meg valaki tökösebb srác húzza karóba hamarosan. 😃
márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de nem értittek
márc. 12. 19:29
 13/19 A kérdező kommentje:
értitek*
márc. 12. 19:29
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Te gyógyszeres befolyás alatt állsz, hogy ilyeneket és így írsz?


Mert ha nem, lehet segítene...

márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
te hülye nem kell a gyógyszer kapd be, ja és nem leszek szűz
márc. 12. 19:48
 16/19 A kérdező kommentje:
azt se tudjátok miről beszélek
márc. 12. 19:48
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem.
márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
StevenUp jól írja! Jön egy tökösebb srác, és akkor neked újra csak a markod marad.
márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is volt ilyen, csak nekem nem lett a barátnőm az illető és az egyik barátnője mondta,aki drukkolt nekünk. (Hogy összejöjjünk)


Bennem csak az volt, hogy basszus nem én leszek neki az első, aki beteszi, hogy már más volt benne korábban... De legalább neked ezzel nem kell bajlódni, előjáték után simán berakod neki és kefélheted rendesen.

márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!