Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a saját házunkban dugatni a feleségem más férfival ? Akinek volt már ilyen milyen érzést keltett benne egy másik meztelen pasi jelenléte otthon ?

Figyelt kérdés

márc. 13. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó. Persze nálunk a "feleséget dugatni" kifejezés nem helytálló. Valójában a szeretőit hívja és azért hozzánk hogy tudjak róla.
márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk bevenni csajokat hármasra. Minket nem zavar.

Ha pasi lenne, akkor max azért aggódnék hogy ha kiderül hogy gyökér, ne zaklasson itthon.

márc. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves, hogy néz ki?
márc. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nem jó döntés.

Ha már van bizalom, akkor mehet.

márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegennel, hanem haverokkal dugatom. Van még egy haver, annak a feleségét is szoktuk dugni. 4 fős haveri társaságról van szó, 2 házasok, egynek barátnője van, egy pedig éli még az agglegények életét.
márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nagyon furcsa volt a saját agyunkban egy “idegen” meztelen pasi aki éppen a párommal szexel . De nyilván mi szerettük volna így izgatott is . Éjszaka nem tudtam aludni annyira izgatott voltam hogy pár órája itt mi történt . Később már a házban szinte mindehol volt akció
márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább semleges helyen.
márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokszor van olyan, hogy ha nem is vagyok otthon, feleségem rákérdez én meg persze engedélyt adok, hogy mehet hozzá. Szeretem ha ez történik.
márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked jó érzés volt amikor láttad, hogy az asszonyod otthon dugta másik pasi. Véletlen nyitottál rájuk vagy tudtad? Fájt? Vagy inkább izgat azóta és azért akarod megint? Vagy ez most mi?
márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!