Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire lehet hatással az első szexuàlis élmény a továbbiakra nézve? Félek,nagyon elcsesztem. Olyannak adtam a szüzességem, akinek nem kellett volna. Kb.megerőszakolt. 😪

Figyelt kérdés
márc. 14. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen régen történt? Mennyit gondolsz rá?
márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérj pszichológustól segítséget. Itt nem hiszem, hogy bárki tudna ezzel kapcsolatban olyan tanácsot adni, amivel semmisé lesznek a történtek. Arra gondolj talán, hogy nem vagy semmi rossznak az oka.
márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van sok hátránya mível így élted meg és később hol marad az a bizonyos kibontakozás és szenvedély!
márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Lényeges az első élmény. De bocsi kérdező, neked nem csak ez a bajod. Szóval már eleve terhelt voltál, hisz úgy fogalmaztál hogy ADTAD.


Mint ahogy ez ezrest szoktak adni. Tárgyiasítod a saját tested, nekem ez jön le a szóhasználatodból.


Amúgy is lett volna bőven meló a kis lelkeddel (es ha jó kezekbe kerültél volna akkor sínen lennél már), de így sajnos mélyebbre kerültél. Nem sok önértékelésed van. De nézd a jó oldalát: innen már sokkal inkább csak felfelé vezet az út 😉


F34

márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat tud befolyásolni, de függ a magszemélyiségtől is, hogy 1-1 rossz, traumatikus eseményt ki mennyire képes feldolgozni. Ha úgy érzed segítségre van szükséged, fordulj nyugodtan szakemberhez! Tedd meg már holnap (mármint hétfőn, mert holnap 15-e :) mintsem évekig nyomasszon s elvegye tőled a szexualitás örömét.
márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Személyiségtől függ. Én alkalmiban csináltam először és jó szr volt. Önző faszi volt és nem is éreztem semmit, azóta pedig megtaláltam e téren a foltomat. Az a múlt, tovább léptem.
márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első szex szerintem a legmeghatározóbb. Ha az első eleve rossz volt, akkor félni fogsz a többitől is hiába lesz más a partnered. Legalábbis tudat alatt biztos benned lesz ez.

Nagyon sajnálom, hogy rossz volt az első élményed. Talán érdemes lenne beszélgetni egy szexuálpszichológussal.

De ha jól esne (mondjuk ez esetben ez hülye megfogalmazás) kibeszélni a dolgot, akkor írhatsz nekem is.

márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem te cseszted el, ha megerőszakoltak, cseszdmeg!

Rendőrség!

márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ilyen tudatosan átlátod, akkor nem hinném hogy olyen nagy problémát okozott. Ha föl sem fognád mi történt, hanem természetesnek vennéd, és átlendülnél rajta az tényleg lehet hogy negatívan érintene.
márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!